Architektura MuratorKonkursyNagroda POLITYKI – finaliści 2019

Nagroda POLITYKI – finaliści 2019

Znamy finalistów Nagrody Architektonicznej POLITYKI 2019. Swoje nominacje do tegorocznej edycji zgłosił także zespół redakcji „Architektura-murator”.

Nagroda POLITYKI – finaliści 2019
Enklawa przyrodnicza Bobrowisko; fot. dzięki uprzejmości starysacz.info
Znamy finalistów Nagrody Architektonicznej POLITYKI 2017 Tygodnik „Polityka” ogłosił piątkę finałowych realizacji, które ubiegają się w tym roku o nagrodę główną. Do niedzieli 29 kwietnia swojego faworyta mogą też wskazać internauci!
Międzynarodowe Centrum Kongresowe z Nagrodą Architektoniczną "Polityki" 2015 Piątą edycję Nagrody Architektonicznej tygodnika "Polityka" zwyciężyło Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach projektu JEMS Architekci. Obiekt zlokalizowany w sercu katowickiej Strefy Kultury otrzymał nagrodę za oryginalność oraz sposób w jaki wpisuje się w otoczenie.
Finaliści Nagrody Architektonicznej Polityki 2016 Już wkrótce rozstrzygnięcie piątej edycji Nagrody Architektonicznej tygodnika "Polityka". Laureat Grand Prix zostanie wybrany spośród 5 finalistów podczas gali, która odbędzie się w czerwcu 2016 roku w Warszawie.
Nagroda Architektoniczna Polityki dla Cricoteki Po burzliwych obradach jury, Grand Prix przyznano Ośrodkowi Dokumentacji Sztuki Tadeusza Kantora Cricoteka, projektu IQ2 konsorcjum nsMoonStudio i Wizja. Uroczystość wręczenia nagrody odbyła się w Służewskim Domu Kultury.
Nagroda Architektoniczna Polityki. Najlepsze realizacje architektoniczne 2013 roku Służewski Dom Kultury, zaprojektowany przez warszawskie pracownie architektoniczne WWAA i 137kilo laureatem Nagrody Architektonicznej Polityki za rok 2013
Nominacje do nagrody architektonicznej tygodnika "Polityka" Zbliża się finał III edycji nagrody architektonicznej tygodnika "Polityka". Do niedzieli 18 maja 2014 na stronie internetowej konkursu można oddać głos na wybraną realizację. Do wygrania 10 zestawów książek ufundowanych przez Centrum Architektury