Architektura MuratorKonkursyNowy Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego

Nowy Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego

Konkurs architektoniczno-urbanistyczny na koncepcję przebudowy wraz z rozbudową budynków urzędu miasta i historycznego ratusza miejskiego Gorzowa Wielkopolskiego oraz zmiany zagospodarowania w obrębie ich otoczenia.

Nowy Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego

Przedmiotem konkursu jest wykonanie koncepcji przebudowy wraz z rozbudową budynków urzędu miasta i historycznego ratusza miejskiego Gorzowa Wielkopolskiego oraz zmiany zagospodarowania w obrębie ich otoczenia urbanistycznego w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Modernizacja budynku pod Urząd Miasta przy ul. Obotryckiej”

Terminy:

19 października 2015, godz. 15:00 - termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w konkursie

Nagrody:

I nagroda - 30 000 PLN i zaproszenie do udziału w procedurze zamówienia z wolnej ręki. Przedmiotem zamówienia jest szczegółowe opracowanie pracy konkursowej w postaci wykonania projektu budowlanego i wykonawczego.
II nagroda - 15 000 PLN
III nagroa - 10 000 PLN
IV, V i VI miejsce - wyróżnienia po 3000 PLN każde

Szczegółowe informacje oraz regulamin konkursu dostępne na oficjalnej stronie konkursu.

Konkurs na projekt wnętrz w wieżowcu Warsaw Spire Przedmiotem konkursu jest opracowanie koncepcji aranżacji wnętrz biurowych dla firmy Tétris na 25. piętrze wieżowca Warsaw Spire.
Konkurs na projekt zagospodarowania i rewitalizacji zabytkowego centrum Muszyny Miasto Muszyna ogłasza konkurs urbanistyczno-architektoniczny na opracowanie koncepcji zagospodarowania i rewitalizacji zabytkowego centrum Muszyny - Rynek wraz z przyległymi ulicami. Termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w konkursie upływa 24 marca.
Konkurs na koncepcję architektoniczno-urbanistyczną zagospodarowania przestrzeni publicznej w dzielnicy nadmorskiej w Świnoujściu Prezydent miasta Świnoujście ogłasza konkurs na architektoniczno-urbanistyczną koncepcję zagospodarowania przestrzeni publicznej w dzielnicy nadmorskiej. Projekt ma uwzględniać obszary wpisane do rejestru zabytków województwa zachodniopomorskiego
Konkurs architektoniczny na koncepcję kompleksu budynków szpitalnych 6 grudnia upływa termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w konkursie na koncepcję kompleksu budynków szpitalnych Zespołu Opieki Zdrowotnej z zagospodarowaniem terenu wokół szpitala przy ul. 3-Maja 37 w Gnieźnie
Grzebowisko w Szczecinie. Konkurs architektoniczny Urząd Miasta w Szczecinie ogłasza konkurs na opracowanie koncepcji programowo - przestrzennej zabudowy oraz zagospodarowania terenu grzebowiska dla małych zwierząt domowych