Architektura MuratorProjektyCentrum sportowe w Jaworznie

Centrum sportowe w Jaworznie

Na terenie nieczynnego kamieniołomu w Jaworznie planowane jest centrum sportowe wraz ze stadionem lekkoatletycznym i kompleksem hotelowym. Projekt zespołu opracowało biuro Mateusz Tański & Associates.

Centrum sportowe w Jaworznie
Architektom zależało, aby budynki zespołu przypominały zatopione w zieleni, porozrzucane na dnie kamieniołomu głazy
Hala Cracovia wśród pięciu najlepszych realizacji świata Międzynarodowy Komitet Paraolimpijski przyznał nagrody dla najbardziej wyróżniających się obiektów sportowych. Wśród pięciu docenionych w ten sposób realizacji znalazła się hala Cracovia projektu Biura Lewicki Łatak
Centrum rekreacyjne FALA PARK w Wolsztynie. Sport na dachu Charakterystyczna sylwetka centrum sportowo – rekreacyjnego w Wolsztynie powstała w rezultacie umieszczenia na dachu pełnowymiarowego kortu tenisowego
Sport i ekologia po śląsku. Nowe centrum sportowe w Katowicach Centrum sportowe dla wszystkich buduje w Katowicach prywatny deweloper. Za koncepcję projektu odpowiada Biuro Projektowe Małeccy. Realizacja ma zakończyć się w 2012 roku.
Centrum sportowe w Szanghaju Centrum sportowe w Szanghaju autorstwa pracowni gmp – von Gerkan, Marg and Partners to kompleks składający się z: krytej pływalni, hali sportowej, otwartego basenu pływackiego oraz centrum prasowego. Autorzy, aby stworzyć wyrazisty charakter architektoniczny całego zespołu, zaprojektowali powtarzalny moduł konstrukcyjny służący do budowy przekryć dachowych poszczególnych obiektów.
Future Living w Gdyni
Czytaj więcej