Architektura MuratorProjektyProjekt zadaszenia dziedzińca - lapidarium Muzeum Warszawy

Projekt zadaszenia dziedzińca - lapidarium Muzeum Warszawy

I nagrodę w konkursie architektoniczny na projekt aranżacji i zadaszenia dziedzińca-lapidarium Muzeum Warszawy otrzymała pracownia ARÉ Stiasny Wacławek.

Zadaszenie Lapidarium Muzeum Warszawy
I nagroda w konkursie na aranżację i zadaszenie lapidarium Muzeum Warszawy, ARÉ Stiasny/Wacławek
Rozbudowa Portu Lotniczego Lublin [WIZUALIZACJE] Wkrótce rozpocznie się rozbudowa lotniska w Świdniku według projektu ARÉ Stiasny / Wacławek. Powierzchnia obiektu zwiększy się o prawie 2,2 tys. m2, co znacznie poprawi jego przepustowość i komfort pasażerów.
Teatr Kwadrat w Warszawie Dominującą estetyką wnętrza jest styl glamour. Kontrastowo zestawione kolory, fiolet, biel oraz czerń, połączone są z motywem rombów inspirowanych postacią arlekina – pisze Dominika Olszyna.
Zespół mieszkaniowy na warszawskim Bemowie Projekt budynku na wszystkich etapach powstawał w ścisłej współpracy z przyszłymi użytkownikami – od programowania mieszkań i ich struktury, po dobór i kolorystykę zewnętrznych i wewnętrznych wykończeń.
Terminal pasażerski Portu Lotniczego Lublin w Świdniku O terminalu pasażerskim Portu Lotniczego Lublin, zaprojektowanym przez pracownię architektoniczną Aré Stiasny/Wacławek piszą Hubert Trammer i Roman Rutkowski