Architektura MuratorStudenciProjekty studenckieWystawa StartARCHITEKCI̕15 – projekty dyplomowe studentów Politechniki Lubelskiej

Wystawa StartARCHITEKCI̕15 – projekty dyplomowe studentów Politechniki Lubelskiej

Jak co roku wystawie towarzyszył konkurs na najlepszą pracę dyplomową zorganizowany przez Wydział Budownictwa i Architektury PL oraz Oddział SARP w Lublinie. Autorzy mieli okazję zaprezentować projekty przed publicznością oraz jury – relacja Katarzyny Dudek.

startARCHITEKCI'15
startARCHITEKCI'15
Autor: Katarzyna Dudek Katarzyna Dudek

Miłośniczka aktywnego sposobu spędzania czasu, na stałe związana z lubelską ścianą architektury i designu. Jak nie projektuje to maluje, a jak nie maluje to podróżuje. Sprawdza nowe trendy i cieszy się z klasyki.

Od koloru architektury do architektury koloru – Krzysztof Syruć w Lublinie Wydział Budownictwa i Architektury Politechniki Lubelskiej zaprasza na spotkanie z Krzysztofem Syruciem, architektem i ilustratorem, autorem m.in. motywu graficznego na ażurowych elewacjach stacji Pomorskiej Kolei Metropolitarnej.
Student architektury z Lublina wśród najlepszych żaków z zagranicy w Polsce! Pochodzący z Ukrainy Danylo Funtovoi z Wydziału Budownictwa i Architektury Politechniki Lubelskiej otrzymał nagrodę specjalną w 9. edycji ogólnopolskiego konkursu na najlepszego studenta zagranicznego.
Architektura i science fiction. Wykład O problemie przedstawiania architektury w filmach i literaturze SF, różnych interpretacjach wizji miast przyszłości i istniejących obiektach, które najczęściej grały rolę futurystycznych budowli już w najbliższy poniedziałek opowie w Lublinie profesor Paweł Frelik, wieloletni badacz tematu z Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej.
„startARCHITEKCI'16” - wystawa prac dyplomowych studentów Politechniki Lubelskiej Od 10 lutego w Lublinie można oglądać wystawę prac dyplomowych studentów architketury Politechniki Lubelskiej.
startARCHITEKCI*14 - wystawa prac dyplomowych studentów Politechniki Lubelskiej Do 28 marca w "Galerii Gala - Dom i Wnętrze" w Lublinie można obejrzeć projekty dyplomowe studentów Politechniki Lubelskiej obronione na kierunkach Architektura oraz Architektura i Urbanistyka.
ŻYCIE W ARCHITEKTURZE: wystawa na wydziale architektury Politechniki Lubelskiej „Architektura-murator”  oraz Wydział Budownictwa i Architektury Politechniki Lubelskiej zapraszają na wystawę  podsumowującą wyniki konkursu ŻYCIE W ARCHITEKTURZE: galeria zdjęć z wernisażu