Architektura MuratorTechnikaBlaty kuchenne Fundermax: połączenie designu i funkcjonalności

Blaty kuchenne Fundermax: połączenie designu i funkcjonalności

Blaty kuchenne to inwestycja na lata. Powinny współgrać z charakterem całego pomieszczenia, ale jednocześnie być odporne na zmienność trendów i mód oraz charakteryzować się dużą wytrzymałością. Blaty Fundermax, wykonywane z laminatów duroplastycznych pod wysokim ciśnieniem, są wyjątkowo odporne, łatwe w czyszczeniu, a przy tym niezwykle cienkie i dostępne w różnych formatach, wykończeniach i wzorach.

Blaty kuchenne Fundermax: połączenie designu i funkcjonalności

Blaty kuchenne Fundermax produkowane są z żywicy melaminowej pod dużym ciśnieniem i wysoką temperaturą. Laminaty wysokociśnieniowe (HPL) można obrabiać z milimetrową dokładnością, dzięki czemu jesteś w stanie zaplanować dokładnie taką kuchnię, jaką chcesz. Płyty dostarczane są w wymiarach 4100 x 1300 mm przy grubości jedynie 12 mm. Są idealne do montażu zlewozmywaków podblatowych i płaskich płyt kuchennych. Blaty Fundermax charakteryzują się wysoką odpornością na ogień, wodę i światło, a także wiele chemikaliów, zarysowania i ścieranie. Są przy tym bardzo łatwe w czyszczeniu, a dzięki pozbawionej porów powierzchni – zapobiegają rozprzestrzenianiu się bakterii. Firma oferuje produkt w wielu różnych wykończeniach i wzorach, również z efektem ochrony przed odciskami palców. Pobierz najnowszy katalog blatów kuchennych Fundermax.

Więcej informacji na www.fundermax.at/en.

Blaty kuchenne Fundermax: połączenie designu i funkcjonalności
Tagi:
Polla to kolekcja zlewozmywaków i armatury sanitarnej marki Laveo. W jej skład wchodzą zarówno produkty kuchenne, jak i łazienkowe. Producent poszerzył swoją ofertę ze stali chromowanej o nowe warianty kolorystyczne takie jak czerń i różowe złoto. W serii dostępne są zarówno baterie zlewozmywakowe, wannowe, bidetowe, natryskowe jak również umywalki.
Vega to nowy, recyrkulacyjny okap sufitowy firmy Falmec. Produkt powstał we współpracy z Emo Design. Dzięki opatentowanej przez Falmec technologii Circle.Tech okap wyposażony jest zarówno w system ssania, jak i filtrowania (filtr Carbon.Zeo), który otacza silnik, zmniejszając tym samym hałas. Dostępny w kolorze białym, czarnym oraz w wykończeniu ze stali nierdzewnej. Charakterystycznym elementem okapu jest szklany panel LED, oświetlający blat roboczy. Produkt wyposażony jest w wymienny filtr przeciwtłuszczowy. W zestawie znajduje się również pilot.
Maris Free to najnowsza linia urządzeń kuchennych marki Franke, autorstwa architekta i projektanta Drora Benshetrita. Seria charakteryzuje się organicznymi i nieregularnymi kształtami inspirowanymi naturą. W kolekcji dostępny jest m.in. okap wykończony taflą ręcznie formowanego szkła o pofalowanej fakturze oraz bateria kuchenna z wylewką z charakterystycznymi, kręconymi żłobieniami.
Range Cooker to wolno stojące urządzenia kuchenne marki Miele z elementami ze stali nierdzewnej. Dostępne w szerokości: 92 cm (z płytą gazową 4-palnikową i piekarnikiem 150 l) lub 122 cm (z płytą gazową 6-palnikową, piekarnikiem 85 l oraz 43 l z kuchnią mikrofalową i szufladą do podgrzewania Gourmet). Oba modele wyposażono w powierzchnię do smażenia Griddle. Firma oferuje także przyścienny lub kominowy wyciąg kuchenny Range Hood.
Kuchnia w kościele W tym roku dizajn angielskiego projektanta Toma Dixona we współpracy z marką Caesarstone wypełnił kościół Rotonda della Besana w centrum Mediolanu. Przestrzeń została zmieniona w eksperymentalną kuchnię – w tych niezwykłych okolicznościach zaprezentowano nową kolekcję lamp Materiality.
Espace Mobalpa Unikatowy salon wystawienniczy, w którego wnętrzu zastosowano sufit monolityczny Rockfon Mono Acousti oferuje rozwiązania dla kuchni i łazienek.