Frieze

to kolekcja łazienkowa marki Ex.t autorstwa studia Marcante-Testa, inspirowana serią prac Roya Lichtensteina. Model wykonano z tworzywa Livingtec® i jest dostępny w różnych kolorach, w wersji wolnostojącej i nablatowej, również ze zintegrowaną armaturą. Produkty Ex.t, tworzone przez międzynarodowych projektantów i wykonane przez toskańskich rzemieślników, promują nową koncepcję łazienki, łączącą tradycję z innowacyjną formą.

Frieze
ProjektantMarcante-Testa

www.ex-t.com

Baterie drewniane firmy Luxum to pierwsza w Polsce armatura wytwarzana z wyselekcjonowanego drewna. Powłoka odporna jest na uszkodzenia, działanie środków chemicznych, i promieni słonecznych. Baterie dostępne są w 8 rodzajach: umywalkowa wysoka, umywalkowa niska, umywalkowa bezdotykowa, wannowa ścienna, wannowa wolnostojąca, termostatyczna, prysznicowa i bidetowa.
TECEsquare II Kolekcję przycisków spłukujących do WC wykonano z metalu. Produkt dedykowany jest wszystkim spłuczkom TECE, a jego montaż nie wymaga dodatkowej ramki czy uzupełniającego wyposażenia. W skład serii TECEsquare II wchodzą też przyciski w wersji biel połysk, stal szczotkowana, chrom połysk i czarny matowy. Wymiary: 15 cm x 22 cm.
Ago, Catino, Urna i Verso W ofercie serii umywalek Ago, Catino, Urna i Verso znajduje się 31 kolorów. Wykonane są z materiału Flumood co sprawia, że są odporne na codzienne użytkowanie i przyjemne w dotyku. Produkty pomalowano kolorami z palety producenta.
Aveo New Generation Linia składa się z wanny (opcjonalnie z nagłośnieniem), umywalki, misy ustępowej oraz szafek w różnych wymiarach, komody i podświetlanych luster z lampami LED, z możliwością regulacji barwy światła.
Alba VerdeLine W skład kolekcji wchodzą: bateria umywalkowa wyposażona w perlator z systemem usuwania kamienia wapiennego; bateria wannowa ścienna z przełącznikiem wanna/natrysk, dwie baterie natryskowe z ogranicznikami przepływu – ścienna oraz podtynkowa 2-funkcyjna, a także bidetowa z automatycznym korkiem spustowym i perlatorem z systemem łatwego usuwania kamienia wapiennego.
Presstige Bateria umywalkowa z czasową regulacją wypływu wody zimnej lub zmieszanej. Przepływ wynosi około 7 l/min, a dopuszczalna temperatura 90°C, przy zalecanej poniżej 65°C. Dzięki wbudowanemu mieszaczowi można ustalić żądaną temperaturę wody, analogicznie jak w bateriach standardowych. Produkt ma lekko zaobloną formę i wykończony jest warstwą chromu.