Kwiatowy sufit

to najnowsze rozwiązanie firmy Hunter Douglas Architectural zaprojektowane dla jednej ze stacji metra w Doha (proj. UNStudio). Modułowy sufit na metalowej konstrukcji składa się z zainstalowanych wokół sklepienia, pochłaniających dźwięk kasetonów, zintegrowanych z oświetleniem. Projekt powstał we współpracy z Imar Trading & Contracting.

Kwiatowy sufit

www.hunterdouglas.pl

Sufity MESH Metal Trwałe, z wkładem akustycznym, designerskie i ekologiczne – takie są podwieszane metalowe sufity modułowe z linii Knauf Ceiling Solutions. Dedykowane są to każdego rodzaju wnętrza od biur i sklepów, po szkoły, obiekty medyczne, a nawet dworce. Mogą tworzyć jedną płaszczyznę lub ozdobne wyspy.
Sufity Bioguard Acoustic OP Nowa rzeczywistość postpandemiczna w biurach to nie tylko zmiana modelu pracy, ale także samych pomieszczeń. Mniejszą uwagę będziemy zwracać na design wnętrz, a większą na ich higienę. Dlatego Armstrong wprowadza właśnie nową linię akustycznych sufitów podwieszanych Bioguard Acoustic OP. To sufity o specyfikacji zalecanej wcześniej w segmencie medycznym. Mają specjalną powłokę odporną na środki dezynfekcji i przeciwdziałającą rozwojowi bakterii m.in. MRSA.
Kreon Ceiling Solutions to innowacyjne rozwiązania sufitowe, które dzięki zróżnicowanym wykończeniom mogą nadać określony charakter i wyraz architektoniczny każdej przestrzeni. Systemy sufitowe Kreon oferują jednocześnie pełną integrację wszystkich elementów obsługi budynku: rozwiązania akustyczne (pochłanianie dźwięku i tłumienie), oświetlenie, wentylacja i klimatyzacja (chłodzenie i ogrzewanie), audio (wysoce wydajne, zintegrowane głośniki). Produkty Kreon są ze sobą w 100% kompatybilne, a ponadto nie tylko spełniają odpowiednie normy budowlane, ale także w wielu przypadkach je przekraczają. Prosty montaż i obsługa zapewnia ich użytkowanie na długie lata. Kreon Ceiling Solutions mają certyfikaty BREEAM i LEED. Firma oferuje wsparcie w realizacji na każdym etapie opracowywania aranżacji: od wstępnego  projektu  i specyfikacji, przez planowanie i koordynację, po wykonanie.
Biuro firmy doradczej EY w Warszawie. Rozwiązania akustyczne dla nowych form pracy Przebudowa warszawskiego biura firmy doradczej EY to przykład zastosowania nowoczesnych rozwiązań akustycznych dla nowych typów przestrzeni biurowych.
Centrum Technologii Trumpf Polska w Warszawie. Akustyka wnętrz - indywidualne rozwiązania Siedziba firmy Trumpf Polska w Warszawie jest przykładem architektury, w której, mimo bardzo prostej formy, zadbano o szlachetność wyrazu i komfort pracowników.
Nowe trendy w architekturze i aranżacji wnętrz. Bezpłatny katalog INSPIRED by YOU Katalog INSPIRED by YOU prezentuje nowe rozwiązania i współczesne aranżacje wnętrz, zastosowanie sufitów podwieszanych w tak różnych obiektach jak CINiBA, centrum innowacji TETRA PAK w Modenie czy Centrum handlowe Puerto Venecia