StoTherm In SiMo

Skuteczna izolacja w najlepszej relacji jakości do ceny, czyli wewnętrzny system izolacyjny StoTherm In SiMo, który łączy wydajność i korzyści w jednym. StoTherm In SiMo  to zestawienie dwóch komponentów, o niezwykłej wydajności. W skład systemy wchodzą płyty EPS i specjalnie opracowana zaprawa klejowa i wzmacniająca. StoTherm In SiMo to wysoce funkcjonalny system, który sprawdzi się także na dużych powierzchniach.

StoTherm In SiMo
Tagi:
ArmaFlex®Duct firmy Armacell to nowoczesny materiał izolacyjny wykonany z zamkniętokomórkowej, elastomerowej pianki. Stanowi doskonałą ochronę przed stratami ciepła, dyfuzją pary wodnej, ogranicza ryzyko korozji instalacji, a dodatkowo dzięki swoim właściwościom, jest bezpieczny i wygodny w montażu oraz zapewnia bezpieczeństwo pożarowe. Produkt dostępny jest w dwóch wariantach - samej izolacji oraz izolacji, która od wewnętrznej strony posiada zabezpieczoną folią polietylenową warstwę samoprzylepnego kleju na bazie zmodyfikowanego akrylu na osnowie siatkowej.
Nowoczesna izolacja w systemie ETICS W świetle aktualnie zachodzących zmian dotyczących wymagań izolacyjnych stawianych przegrodom budowlanym, często pojawiającym się tematem jest dobór odpowiednich technologii i materiałów. Płyty Kingspan Kooltherm K5 Izolacja Ścian pozwalają skutecznie ocieplić budynek energooszczędny lub nawet pasywny warstwą izolatora o grubości zaledwie kilkunastu centymetrów.
Innowacje dla zabytków: Kingspan Kooltherm K17 Izolacja wewnętrzna Jednym z najistotniejszych elementów prac konserwatorskich jest zapewnienie zabytkowym obiektom oryginalnego wyglądu elewacji. Jak to zrobić, by spełnić jednocześnie wyśrubowane normy izolacji termicznej? Z pomocą przychodzą systemowe rozwiązania Kingspan Insulation.