Vega

to nowy, recyrkulacyjny okap sufitowy firmy Falmec. Produkt powstał we współpracy z Emo Design. Dzięki opatentowanej przez Falmec technologii Circle.Tech okap wyposażony jest zarówno w system ssania, jak i filtrowania (filtr Carbon.Zeo), który otacza silnik, zmniejszając tym samym hałas. Dostępny w kolorze białym, czarnym oraz w wykończeniu ze stali nierdzewnej. Charakterystycznym elementem okapu jest szklany panel LED, oświetlający blat roboczy. Produkt wyposażony jest w wymienny filtr przeciwtłuszczowy. W zestawie znajduje się również pilot.

Vega

www.falmecpolska.pl

Tagi:
Blaty kuchenne Fundermax: połączenie designu i funkcjonalności Blaty kuchenne to inwestycja na lata. Powinny współgrać z charakterem całego pomieszczenia, ale jednocześnie być odporne na zmienność trendów i mód oraz charakteryzować się dużą wytrzymałością. Blaty Fundermax, wykonywane z laminatów duroplastycznych pod wysokim ciśnieniem, są wyjątkowo odporne, łatwe w czyszczeniu, a przy tym niezwykle cienkie i dostępne w różnych formatach, wykończeniach i wzorach.
Polla to kolekcja zlewozmywaków i armatury sanitarnej marki Laveo. W jej skład wchodzą zarówno produkty kuchenne, jak i łazienkowe. Producent poszerzył swoją ofertę ze stali chromowanej o nowe warianty kolorystyczne takie jak czerń i różowe złoto. W serii dostępne są zarówno baterie zlewozmywakowe, wannowe, bidetowe, natryskowe jak również umywalki.
Maris Free to najnowsza linia urządzeń kuchennych marki Franke, autorstwa architekta i projektanta Drora Benshetrita. Seria charakteryzuje się organicznymi i nieregularnymi kształtami inspirowanymi naturą. W kolekcji dostępny jest m.in. okap wykończony taflą ręcznie formowanego szkła o pofalowanej fakturze oraz bateria kuchenna z wylewką z charakterystycznymi, kręconymi żłobieniami.
Range Cooker to wolno stojące urządzenia kuchenne marki Miele z elementami ze stali nierdzewnej. Dostępne w szerokości: 92 cm (z płytą gazową 4-palnikową i piekarnikiem 150 l) lub 122 cm (z płytą gazową 6-palnikową, piekarnikiem 85 l oraz 43 l z kuchnią mikrofalową i szufladą do podgrzewania Gourmet). Oba modele wyposażono w powierzchnię do smażenia Griddle. Firma oferuje także przyścienny lub kominowy wyciąg kuchenny Range Hood.
Kuchnia w kościele W tym roku dizajn angielskiego projektanta Toma Dixona we współpracy z marką Caesarstone wypełnił kościół Rotonda della Besana w centrum Mediolanu. Przestrzeń została zmieniona w eksperymentalną kuchnię – w tych niezwykłych okolicznościach zaprezentowano nową kolekcję lamp Materiality.
Espace Mobalpa Unikatowy salon wystawienniczy, w którego wnętrzu zastosowano sufit monolityczny Rockfon Mono Acousti oferuje rozwiązania dla kuchni i łazienek.