Architektura MuratorWydarzeniaArchitecture in Foyer – edukacyjny potencjał architektury

Architecture in Foyer – edukacyjny potencjał architektury

Fundacja Laka zaprasza na konferencję „Architecture in Foyer” poświeconą m.in. edukacyjnej roli architektury i wzornictwa. W dwudniowym spotkaniu udział wezmą m.in. Amandus Samsøe Sattler, Barbara Holzer, Tobias Wallissera oraz Paul Clemens Bart i Marvin Bratke.

Architecture in Foyer – edukacyjny potencjał architektury

Specjalizująca się w produkcji szkła firma Solarlux wraz z Fundacją Laka organizują w niemieckim Melle dwudniową konferencję Architecture in Foyer, która skupi się na różnych aspektach edukacyjnego potencjału architektury i wzornictwa. Spotkanie, zaplanowane na terenie Solarlux Campus 28 i 29 marca, będzie okazją do wymiany doświadczeń między przedstawicielami różnych branż związanych z szeroko pojętym projektowaniem. Wezmą w nim udział m.in. Paul Clemens Bart i Marvin Bratke z pracowni Bart//Bratke, Barbara Holzer z biura Holzer Kobler Architects oraz Tobias Wallisser ze studia LAVA. W trakcie pierwszego dnia przewidziano warsztaty dla 70 studentów architektury oraz ceremonię rozdania nagród w konkursie Design that Educates Awards 2019, drugiego prelekcje zaproszonych gości. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale należy się zarejestrować.

Więcej informacji o konkursie Design that Educates Awards 2019.

DtEA 2019 – znamy wyniki konkursu Design that Educates Awards Pierwsza edycja międzynarodowego konkursu Design that Educates Awards zakończyła się dwudniowym wydarzeniem w campusie SOLARLUX w niemieckim Melle. Wśród laureatów m.in. KWK Promes Roberta Koniecznego i Richter Musikowski Architekten.