Architektura MuratorWydarzeniaArchitektura obiektów użyteczności publicznej. Konferencje VIRTUS

Architektura obiektów użyteczności publicznej. Konferencje VIRTUS

Kolejne z cyklu konferencji poświęconych najnowszej polskiej architekturze użyteczności publicznej odbędą się w Zatoce Sportu w Łodzi, Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku i Klubie Studio w Krakowie.

virtus konferencja
Fot.: Virtus Studio

Zatoka Sportu w Łodzi zaprojektowana przez konsorcjum DEDECO & Orłowski-Szymański Architekci, Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku autorstwa Studia Architektonicznego Kwadrat oraz Klub Studio w Krakowie według koncepcji Pracowni Jasa-Stożek - to trzy niesamowite miejsca, w których Virtus Studio wraz partnerami zorganizuje spotkania na temat uniwersalnych rozwiązań dla budownictwa.

Na konferencjach obecni będą autorzy projektów, którzy opowiedzą o szczegółach ich realizacji.

Zapraszamy do udziału architektów, deweloperów, wykonawców, konstruktorów oraz kierowników działów inwestycji.

Terminy konferencji:

  • 15.11.2017 - Łódź
  • 06.12.2017 - Gdańsk
  • 12.12.2017 - Kraków

Szczegółowe informacje oraz zgłoszenia na spotkania: tel. 12 429 55 20 w.14 lub 882 188 089; adres e-mail: potwierdzenia@virtus.com.pl

Obiekty użyteczności publicznej: Centrum Wystawienniczo-Kongresowe w Jasionce Kolejna z cyklu konferencji poświęconych najnowszej polskiej architekturze użyteczności publicznej odbędzie się w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Jasionce koło Rzeszowa.
Obiekty Użyteczności Publicznej - Muzeum Historii Żydów Polskich Virtus Studio zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu Architektura - Obiekty Użyteczności Publicznej, tym razem w Muzeum Historii Żydów Polskich w Warszawie. Gościem specjalnym będzie prof. Ewa Kuryłowicz.