Daj się urządzić z Warsaw Home Build, Green Days i Gift&Deco!

i

Autor: Archiwum Architektury

Targi wnętrzarskie

Daj się urządzić z Warsaw Home Build, Green Days i Gift&Deco!

2023-03-08 14:30

Materiały wykończeniowe i budowlane, architektura krajobrazu i ogrodnictwo, a także upominki i dekoracje - to główne zagadnienia Warsaw Home Build, Green Days i Gift&Deco, czyli wydarzenia składającego się z trzech odsłon. Odbędzie się ono w dniach 23-25 marca 2023 w Ptak Warsaw Expo.

Czym jest Warsaw Home? To impreza wypełniona wszystkim tym, co najważniejsze przy projektowaniu i wykańczaniu domu oraz ogrodu. W Ptak Warsaw Expo wydarzenie podzielone jest na trzy równorzędne sektory: Warsaw Home Build, podczas którego można znaleźć liderów wśród producentów i dystrybutorów materiałów wykończeniowych i budowlanych, Warsaw Home Green Days, w którym zaprezentują się specjaliści od architektury krajobrazu i ogrodnictwa oraz Warsaw Home Gift&Deco, czyli międzynarodowe targi upominków i dekoracji.

Warsaw Home Build:wyjątkowa platforma branżowa

Zakres branżowy Warsaw Home Build obejmuje szeroko rozumiane wykończenie domu. Wśród wystawców znajdą się producenci i dystrybutorzy podłóg, drzwi, dachów, okien, bram, konstrukcji, schodów, stolarki, wykończeń zewnętrznych i wewnętrznych. Jak zapowiadaja organizatorzy, to nowoczesna platforma, służąca networkingowi i analizie rynku. Da ona odpowiedź na pytanie, jakie rozwiązania najbardziej pasują do indywidualnych projektów odwiedzających, a także rozszerzy współpracę B2B.To nie tylko możliwość negocjacji korzystnych warunków współpracy, ale również wzbogacenia wiedzy dzięki prelekcjom i wykładom realizowanym w ramach Forum 100. To prestiżowe wydarzenie towarzyszące, podczas którego będzie można spotkać się z wiodącymi ekspertami i analitykami rynku oraz z menadżerami największych polskich firm z szeroko pojmowanej branży budowlanej. Podczas spotkania odbędą się dyskusje na tematy branżowych trendów, rozwoju w branży e-commerce, nowoczesnych rozwiązań w zakresie termomodernizacji czy poprawy efektywności energetycznej.Forum 100 w połączeniu z prawie dwustoma wystawcami Warsaw Home Build to gwarancja rozszerzenia sieci kontrahentów biznesowych przy jednoczesnym wzbogaceniu wiedzy własnej o najważniejsze zagadnienia dla branży.

Warsaw Home Green Days i Gift&Deco

Osobnymi wydarzeniami są Warsaw Home Green Days i Warsaw Home Gift&Deco. Poświęcone one zostały kolejno ogrodnictwu i architekturze krajobrazu, a także upominkom i dekoracji. Podczas pierwszego z nich będzie można skorzystać z sześciu indywidualnych Salonów: Architektury Krajobrazu, Ogrodniczego, Florystycznego, Techniki Ogrodniczej, Mebli Ogrodowych i BBQ. Znajdą się w nich producenci szerokiej gamy produktów i rozwiązań: od programów do projektowania ogrodów, przez armaturę i osprzęt sterujący, po odśnieżarki, koparki czy ogrzewanie szklarniowe.Równie szeroki zakres będzie miało Warsaw Home Gift&Deco. Wystawcy zaprezentują swoje oferty w siedmiu strefach: Home&Deco (wyposażenie domu), Handmade (rękodzielnictwo), Jewellery&Gem (design jubilerski), Celebration (niebanalne prezenty), Gadgets (nowoczesne produkty, akcesoria), Eco (rozwiązania ekologiczne), Ceramics&Glass (szkło i ceramika).Więcej informacji o Warsaw Home Build: warsawbuild.eu.Więcej informacji o Warsaw Home Green Days: greendaysexpo.com.Więcej informacji o Warsaw Home Gift&Deco: warsawgiftshow.com.

ZAPISZ SIĘ