Architektura MuratorWydarzeniaMistrzowie architektury polskiej. Małeccy Biuro Projektowe

Mistrzowie architektury polskiej. Małeccy Biuro Projektowe

Podczas kolejnego wykładu z serii, w najbliższy czwartek w Kielcach o swoich projektach opowiedza katowiccy architekci Joanna i Wojciech Małeccy.

writ
Fot.: Jakub Certowicz

Pracownia znana są z takich projektów, jak Centrum Sportowe Bażantowo czy Ratusz Marszałkowski w Krakowie. Współpracowali także w przedstawianym w tym roku na naszych łamach Wydziale Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego. Wydarzenie jest 31 wykładem z cyklu; współorganizuje je SARP Kielce.

Wykład odbędzie się 26 kwietnia (czwartek) o godzinie 18:00 w auli 1.03A na Politechnice Świętokrzyskiej w Kielcach.

Tagi:
Dworzec autobusowy w Kielcach: fotospacer po zmodernizowanym obiekcie Dobiega końca modernizacja dworca autobusowego w Kielcach według konkursowego projektu pracowni Kamiński Bojarowicz Architekci. Zobaczcie, jak ikona Kielc prezentuje się tuż przed otwarciem.
Dworzec autobusowy w Kielcach Najtrudniejszym wyzwaniem podczas przebudowy historycznego dworca autobusowego w Kielcach było zachowanie oryginalnej sylwetki budynku przy jednoczesnym dostosowaniu do współczesnych wymogów funkcjonalno-technicznych – piszą Marcin Kamiński i Bartosz Bojarowicz.
Dialog techniczny: Świętokrzyski Kampus Laboratoryjny Głównego Urzędu Miar w Kielcach Główny Urząd Miar ogłosił „Dialog techniczny związany z postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego na budowę Świętokrzyskiego Kampusu Laboratoryjnego Głównego Urzędu Miar w Kielcach”. Termin składania zgłoszeń upływa 18.06.2019r.
1M3 2019 – ogólnopolskie warsztaty architektoniczne Kielecki odział SARP, Politechnika Świętokrzyska oraz Instytut Designu w Kielcach zapraszają do udziału w kolejnej edycji warsztatów 1M3. Tym razem uczestnicy odkrywać będą potencjał wikliny. Rejestracja tylko do 1 maja!
Nowy kampus Głównego Urzędu Miar w Kielcach W konkursie na projekt Świętokrzyskiego Kampusu Laboratoryjnego Głównego Urzędu Miar zwyciężyła pra-cownia BDM Architekci.
Zagospodarowanie ulicy Bodzentyńskiej w Kielcach Konkurs na projekt zagospodarowania rejonu ul. Bodzentyńskiej i pl. świętego Wojciecha w samym centrum Kielc wygrała pracownia TERA GROUP.