Nowe oblicze BIM 2023: prelekcje i warsztaty

i

Autor: serwis prasowy

patronat „Architektury-murator”

Nowe oblicze BIM 2023: prelekcje i warsztaty

2023-11-15 12:23

Koniec roku to dobry moment, aby na chwilę zatrzymać się i spojrzeć w przyszłość branży budowlanej. Zapraszamy na kolejną edycję konferencji Nowe oblicze BIM 2023, która dobędzie się w dniach 22-23 listopada w Warszawie.

Tematyka BIM tym razem została połączona z punktem widzenia biznesu, który musi przygotować się na nadchodzące zmiany w budownictwie. A zmiany te wpłyną na sposób pracy całej branży budowlanej – architektów, projektantów branżowych, inwestorów, wykonawców.  Dlatego też prelegenci postarają się odpowiedzieć na pytanie, jak wykorzystać potencjał nadchodzących zmian, aby przynieść korzyści klientom, organizacjom, społecznościom i jak uniknąć zagrożeń, które także te zmiany ze sobą niosą.

Część konferencyjna tradycyjnie już odbędzie się w Multikinie w Złotych Tarasach, natomiast warsztaty w hotelu NYX. Organizatorzy jak zawsze zaprosili wielu znamienitych gości ze świata biznesu, architektury i technologii cyfrowych, które coraz śmielej wykorzystywane są w procesach inwestycyjnych. „Architektura-murator” jest partnerem medialnym wydarzenia.

Tegoroczny program to połączanie świata biznesu, świata projektantów i wykonawców oraz świata narzędzi cyfrowych. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z programem wydarzenia! Rejestrację zaczynamy już we wrześniu! Szczegóły oraz formularz rejestracyjny na stronie: wsc.pl/bim.

Czytaj też: AI w architekturze. Jak sztuczna inteligencja zmieni projektowanie architektury? |