STARTARCHITEKCI - wystawa w Lublinie

i

Autor: materiały prasowe Wydziału Budownictwa i Architektury Politechniki Lubelskiej

startARCHITEKCI*11. Dyskusja na temat projektów dyplomowych z Politechniki Lubelskiej

2012-02-27 10:30

29 lutego rozpocznie się w Galerii Gala "Dom i Wnętrze" spotkanie, podczas którego omówione zostaną prace dyplomowe, obronione w 2011 roku na kierunku architektura i urbanistyka na Wydziale Budownictwa i Architektury Politechniki Lubelskiej.

Towarzyszące wystawie spotkanie będzie okazją do wręczenia nagród i wyróżnień w ogłoszonym przez Oddział Lublin Stowarzyszenia Architektów Polskich SARP konkursie im. Tadeusza Witkowskiego na najlepszy dyplom inżynierski obroniony w 2011 roku. Do udziału w konkursie zaproszeni zostali absolwenci kierunku architektura i urbanistyka na Wydziale Budownictwa i Architektury Politechniki Lubelskiej. Ogłoszone zostaną także nominacje do ogólnopolskiego konkursu projektów magisterskich Dyplom Roku SARP - Nagroda im. Zbyszka Zawistowskiego. Zaprezentowane na wystawie projekty omówione zostaną przez zaproszonych gości. Wśród recenzentów znaleźli się:

Krystyna Gerłowska - historyk sztuki, członek Stowarzyszenia Konserwatorów Zabytków,Piotr Jabłoński - architekt krajobrazuTomasz Michalak - architekt, korespondent regionalny miesięcznika Architektura-muratorAnna Polska - architekt, sekretarz Oddziału Lublin SARP, pracownik Zakładu Geografii Społeczno-Ekonomicznej UMCS, zastępca przewodniczącego Rady Kultury Przestrzeni przy Prezydencie Miasta LublinRobert Zając - z wykształcenia filozof, absolwent podyplomowego studium wzornictwa przemysłowego, zajmuje się grafiką użytkową, aktywnie działa w Radzie Kultury Przestrzeni przy Prezydencie Miasta LublinMirosław Załuski - architekt, sędzia konkursowy SARP, przewodniczący jury, które oceniało projekty dyplomowe, przewodniczący Okręgowej Komisji Kwalifikacyjnej Lubelskiej Okręgowej Izby ArchitektówInformacje o wystawiestartARCHITEKCI*11Galeria Gala "Dom i Wnętrze" ul. Fabryczna 2, Lublin, wejście od Ronda Lubelskiego Lipca 19805.02-9.03.2012dyskusja: środa 29 lutego 2012, 18:30od poniedziałku do piątku od 10:00 do 19:00soboty od 10:00 do 17:00niedziele od 10:00 do 15:00organizatorzy: Wydział Budownictwa i Architektury Politechniki Lubelskiej, Galeria Gala - Dom i Wnętrze i Stowarzyszenie Architektów Polskich SARP Oddział Lublin

Startarchitekci - plakat i zaproszenie na wystawę w galerii Gala

i

Autor: materiały prasdowe lubelski oddział SARP