Patronat „A-m”

Warszawski Artshow: dla koneserów, miłośników sztuki i poszukujących oryginalnych prezentów

2023-11-30 12:02

Setki unikalnych, idealnych na prezent obiektów sztuki i kolekcjonerskiego designu będzie można kupić 9 i 10 grudnia podczas Artshow w Warszawie. „Architektura-murator” jest patronem medialnym wydarzenia.

Główna wystawa Artshow zajmie 38 pokoi na trzech piętrach Kamienicy Karskich przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Na piętrze trzecim, poza główną wystawą usytuowana będzie strefa „Art & Gift”, gdzie artyści pokażą mniejsze i tańsze formaty swoich prac. Setki obrazów, rzeźb, grafik, fotografii oraz unikalnych dzieł designu stworzy fascynującą przestrzeń dla miłośników sztuki i tych, którzy szukają oryginalnych prezentów świątecznych. Wśród wystawiających się artystów znajdują się takie nazwiska jak Rafał Olbiński, Joanna Sarapata, Piotr Czajkowski, Marek Okrassa, Anna Zalewska, Bovska czy Oskar Zięta. 9 grudnia rozpocznie się premierowa sprzedaż poduszek z limitowanej kolekcji „Łempicka” firmy Vitkacy. Do ekskluzywnych poduszek z motywami obrazów Tamary Łempickiej dołączone będą certyfikaty podpisane własnoręcznie przez Marisę de Lempicką, prawnuczkę słynnej polskiej malarki.

Na Artshow zapraszamy wszystkich: początkujących entuzjastów sztuki, wytrawnych kolekcjonerów i osoby, które po prostu szukają niepowtarzalnych upominków. Zaprezentujemy prace ponad 150 twórców, zarówno tych uznanych, jak i młodych talentów. Dzieła sztuki wykonane w różnych stylach, technikach, formatach i cenach. Wybór będzie ogromny, a strefa prezentów i konkurs jeszcze go powiększą. Z tegorocznego Artshow z pewnością nikt nie wyjdzie z pustymi rękami – zapewnia Ewa Mierzejewska, twórczyni i główna organizatorka wydarzenia.

Jednym z głównych punktów grudniowego Artshow będzie konkurs na najciekawszy post instagramowy z wydarzenia, który zapewni szansę na wyjątkowe nagrody. Zwycięzca otrzyma voucher na wynajem najnowszego modelu Lexus LBX, oferując możliwość korzystania z tego luksusowego pojazdu przez cały rok. Nagrodę ufundowała firma Lexus Warszawa Wola. Kolejne nagrody w konkursie to dzieła sztuki i kolekcjonerskiego designu, podarowane przez samych twórców: oryginalny rysunek Bovskiej, olejny obraz Martyny Łuszczyńskiej, unikatowa lampa projektu duetu Dérive oraz kultowy wazon „Karava” Oskara Zięty. Bilety dostępne na miejscu w dniu wydarzenia oraz online na stronie artshowevents.pl, w aplikacji Going, na stronach goingapp.pl i empikbilety.pl oraz w salonach Empik na terenie całego kraju. Więcej informacji na stronie: artshowevents.pl.

Lampy z duszą. Radosław Nakonowski daje industrialnym perełkom drugie życie
Artshow Warszawa
Kiedy: 9 i 10 grudnia, w godz. 10:00-20:00
Gdzie:  Kamienica Karskich, ul. Wiejska 19, Warszawa