Architektura MuratorTechnikaWarsztatTermomodernizacja. Pianka rezolowa kontra tradycyjne materiały termoizolacyjne

Termomodernizacja. Pianka rezolowa kontra tradycyjne materiały termoizolacyjne

Zapewnienie komfortu cieplnego, zarówno w nowych projektach, jak i modernizacjach, staje się coraz trudniejszym zadaniem dla projektantów, ponieważ wymagania energetyczne stawiane budynkom rosną. Tak w nowych konstrukcjach, jak i renowacjach zabytkowych obiektów, skuteczne ocieplanie wnętrz przedstawia szereg wyzwań.

Nowoczesna izolacja w systemie ETICS W świetle aktualnie zachodzących zmian dotyczących wymagań izolacyjnych stawianych przegrodom budowlanym, często pojawiającym się tematem jest dobór odpowiednich technologii i materiałów. Płyty Kingspan Kooltherm K5 Izolacja Ścian pozwalają skutecznie ocieplić budynek energooszczędny lub nawet pasywny warstwą izolatora o grubości zaledwie kilkunastu centymetrów.
Innowacje dla zabytków: Kingspan Kooltherm K17 Izolacja wewnętrzna Jednym z najistotniejszych elementów prac konserwatorskich jest zapewnienie zabytkowym obiektom oryginalnego wyglądu elewacji. Jak to zrobić, by spełnić jednocześnie wyśrubowane normy izolacji termicznej? Z pomocą przychodzą systemowe rozwiązania Kingspan Insulation.