Architektura MuratorWydarzenia"Architektura od wnętrza" nr 2/2016. Pobierz bezpłatne e-wydanie!

"Architektura od wnętrza" nr 2/2016. Pobierz bezpłatne e-wydanie!

W najnowszym wydaniu "Architektury-od wnętrza" m.in. architektura dla zwierząt, jednoosobowa sauna w Bochum oraz dom, który można zbudować w tydzień.

"Architektura od wnętrza" nr 2/2016
"Architektura od wnętrza" nr 2/2016
"Architektura od wnętrza" nr 1/2018 - Pobierz bezpłatne e-wydanie W numerze: wyjątkowa kaplica nad chińskim Morzem Żółtym oraz minimalistyczne apartamenty w samym centrum Tokio. Przedstawiamy także najlepsze realizacje z hiszpańską ceramiką i najnowsze trendy w aranżacji łazienek i kuchni.
"Architektura od wnętrza" nr 1/2017. Pobierz bezpłatne e-wydanie W numerze piszemy o przywracaniu powierzchni biologicznie czynnych w miastach na przykładzie Resort in House projektu wietnamskiego architekta Ho Khue. Przedstawiamy też nowe aranżacje tradycyjnych chińskich Hutongów oraz dom architekta na dachu wrocławskiej piekarni.
"Architektura od wnętrza" nr 4/2016. Pobierz bezpłatne e-wydanie W najnowszej "Architekturze od wnętrza" m.in. kulinarny przewodnik po nowych gdyńskich lokalach gastronomicznych, alternatywny hotel w Urugwaju i miejsce dla hipstera w Mediolanie.
"Architektura od wnętrza" nr 3/2016. Pobierz bezpłatne e-wydanie! W najnowszym numerze "Architektury od wnętrza" relacja z Helsinki Design Week, eksperymentalne przedszkole w Kopenhadze i... "kwestia zgryzu" czyli niebanalne wnętrze pracowni usług protetycznych w Poznaniu.
Mobilne kioski - mała architektura w wielkim mieście Mała architektura współtworzy ulice i definiuje przestrzeń publiczną. Jej jakość podnosi estetykę i prestiż miejsca, dlatego coraz częściej, również w Polsce, projekty aranżacji placów, skwerów i ulic zlecane są najlepszym biurom architektonicznym. Aby jednak przestrzeń była atrakcyjna dla mieszkańców, potrzeba nie tylko estetycznych mebli miejskich, ale przede wszystkim bogatego programu, a ten najłatwiej realizować, stawiając wielofunkcyjne, mobilne kioski i pawilony.
"Architektura od wnętrza" nr 1/2016. Pobierz bezpłatne e-wydanie! W najnowszym wydaniu "Architektury-od wnętrza" m.in renesans rzemieślniczo wytwarzanych i ekologicznych produktów, dom na działce o powierzchni zaledwie 3 x 15 m oraz modernizacja kamienicy w arabskiej dzielnicy Lizbony, gdzie urodziła się pierwsza śpiewaczka fado.