Architektura MuratorWydarzenia"Architektura od wnętrza" nr 2/2016. Pobierz bezpłatne e-wydanie!

"Architektura od wnętrza" nr 2/2016. Pobierz bezpłatne e-wydanie!

W najnowszym wydaniu "Architektury-od wnętrza" m.in. architektura dla zwierząt, jednoosobowa sauna w Bochum oraz dom, który można zbudować w tydzień.

"Architektura od wnętrza" nr 2/2016
"Architektura od wnętrza" nr 2/2016
"Architektura od wnętrza" nr 1/2018 - Pobierz bezpłatne e-wydanie W numerze: wyjątkowa kaplica nad chińskim Morzem Żółtym oraz minimalistyczne apartamenty w samym centrum Tokio. Przedstawiamy także najlepsze realizacje z hiszpańską ceramiką i najnowsze trendy w aranżacji łazienek i kuchni.
"Architektura od wnętrza" nr 4/2017. Pobierz bezpłatne e-wydanie! W najnowszym wydaniu "Architektury-od wnętrza" w dziale ABC specjalisty polecamy m.in. tekst o nowatorskim oświetleniu, dzięki któremu można stworzyć nieszablonowe aranżacje we wnętrzach. Ponad to niestandardowe rozwiązania, takie jak odpoczynek na drzewie, na wodzie czy w kopalni znajdziemy w artykule „Hotel z pomysłem”.
"Architektura od wnętrza" nr 3/2017. Pobierz bezpłatne e-wydanie! W najnowszym wydaniu "Architektury-od wnętrza" m.in. "Przestrzeń biurowa 4.0", przegląd najciekawszych wnętrz nagrodzonych w konkursie Office Superstar, oraz "Wnętrze do słuchania" - prezentacja siedziby studia dźwiękowego i nagrań Ztudio&Burza projektu MFGMGR Architekci.
"Architektura od wnętrza" nr 1/2017. Pobierz bezpłatne e-wydanie W numerze piszemy o przywracaniu powierzchni biologicznie czynnych w miastach na przykładzie Resort in House projektu wietnamskiego architekta Ho Khue. Przedstawiamy też nowe aranżacje tradycyjnych chińskich Hutongów oraz dom architekta na dachu wrocławskiej piekarni.
"Architektura od wnętrza" nr 4/2016. Pobierz bezpłatne e-wydanie W najnowszej "Architekturze od wnętrza" m.in. kulinarny przewodnik po nowych gdyńskich lokalach gastronomicznych, alternatywny hotel w Urugwaju i miejsce dla hipstera w Mediolanie.
"Architektura od wnętrza" nr 3/2016. Pobierz bezpłatne e-wydanie! W najnowszym numerze "Architektury od wnętrza" relacja z Helsinki Design Week, eksperymentalne przedszkole w Kopenhadze i... "kwestia zgryzu" czyli niebanalne wnętrze pracowni usług protetycznych w Poznaniu.