Architektura MuratorWydarzeniaOpera Software - polski projekt nagrodzony we Frankfurcie

Opera Software - polski projekt nagrodzony we Frankfurcie

Pracownia mode:lina otrzymała jedną z nagród głównych w międzynarodowym konkursie Finest Interior Award 2016. Doceniony projekt to wnętrza biur norweskiej firmy Opera Software we Wrocławiu.

Siedziba firmy Opera Software we Wrocławiu
Fot. Marcin Ratajczak, Maciej Dąbrowski
Opera Software WrocławCentrum Biznesowe Hieronimus Wrocław, Plac Teatralny 8
Autorzymode:lina™
Zespół projektowyPaweł Garus, Jerzy Woźniak, Kinga Kin, Małgorzata Szymańska
Powierzchnia:4000 m²
Tagi:
Polacy z nagrodą w Monachium Pracownia mode:lina™ została uhonorowana nagrodą ICONIC Awards 2017. Jury doceniło projekt aranżacji wnętrz dla oddziału firmy Opera Software we Wrocławiu
Sklep rowerowy VÈLO7 W sklepie VÈLO7 rowerowe inspiracje widoczne są we wszystkich elementach wnętrza - od rzutu przez rozwiązania przestrzenne aż po identyfikację wizualną. Projekt opracowała poznańska pracownia mode:lina.
Akademia Kulinarna projektu mode:lina Poznańska pracownia mode:lina opracowała projekt wnętrza Akademii Kulinarnej w Łodzi. Utrzymana w industrialnym charakterze sala przypomina niewielkie studio telewizyjne, w którym centralne miejsce zajmuje kuchnia.
Fence house - dom jednorodzinny pod Poznaniem Zamknięty od strony ulicy, od strony ogrodu dom otwiera się na zielone otoczenie. Charakterystyczna bryła powstała w wyniku wyraźnego funkcjonalnego podziału na strefy rodziców i dzieci. Projekt opracowała pracownia mode:lina.
Biuro Opera Software we Wrocławiu Za sprawą projektantów wnętrza zabytkowych kamienic zmieniły się w hipsterskie, kreatywne przestrzenie aktywności i wypoczynku, w których młoda kadra pracuje w niekorporacyjnym stylu. O realizacji pisze Tomasz Głowacki.
Kawiarnia Tymianek w Poznaniu Tymianek to nowa kawiarnia rodzinna na mapie Poznania. Architekturę wnętrz niewielkiego lokalu zaprojektowała pracownia mode:lina.