Wzornik

2019-09-25 12:04

Uniwersalne i ponadczasowe wykończenie wnętrz : meble, oświetlenie, okładziny

SAM Projekt: ITO Design Producent: Profim www.profim.pl
kolekcja stołów

Autor: serwis prasowy

Kolekcja SAM to propozycja stołów kawowych i konferencyjnych stworzona by zwiększyć komfort użytkowników podczas spotkań i negocjacji. Stoliki mają lekką formę, ciekawe wykończenia i kilka rozmiarów co sprawia, że pasują do wielu kolekcji mebli Profim. Drewniane nogi połączone są z blatem wykonanym ze szkła lub z kompozytu.

Grand Avenue, Champs Elysées Producent: Alloc www.alloc.pl
panel podłogowe

Autor: serwis prasowy

Panele z kolekcji Grand Avenue mają najwyższą klasę ścieralności AC6/34, ekstremalną długość (2,4 m) i wytrzymałość, którą zapewnia najnowszej generacji laminat HPL. Są przez producenta rekomendowane na duże powierzchnie. Przeznaczone do mieszkań, apartamentów i obiektów komercyjnych.

Artistic Liberties Producent: Milliken www.aqina.eu
wykładzina

Autor: serwis prasowy

Kolekcja wykładzin Artistic Liberties powstaje przy użyciu materiału ECONYL® wykonanego ze stuprocentowo odnawialnego nylonu – tworzywa w dużej mierze pochodzącego z recyklingu. Stonowany wzór i kolorystyka sprawiają, że wykładzina jest uniwersalna i wpisuje się w każdy styl aranżacji wnętrza.

Ego Producent: Axolight www.axolight.it
lampa

Autor: serwis prasowy

Lampa włoskiej marki z ponad dwudziestoletnią tradycją. W całości wykonana z mosiądzu, o stonowanej elegancji. Dzięki dobrej jakości soczewce, emituje mocny, kierunkowy strumień światła. Długość: 24 cm, średnica: 3 cm. Występuje w wersji lampy ściennej oraz sufitowo-ściennej.

Bertoia Bird Chair Projekt: Harry Bertoia, 1952 Producent: Knoll www.knoll.com
fotek Knoll

Autor: serwis prasowy

Kultowe, druciane krzesła Bertoi są jednymi z najbardziej rozpoznawalnych osiągnięć nowoczesnego dizajnu. Rzeźbiarz, projektant, filozof – Harry Bertoia dostrzegł wdzięk w materiale przemysłowym, a przedmiot o charakterze użytkowym podniósł do rangi dzieła sztuki.To studium przestrzeni, formy i funkcji.

Retro Collection, Handmade Line Producent: Jawor Parkiet www.jawor-parkiet.pl
okładzina ścienna

Autor: serwis prasowy

Inspiracją do powstania kolekcji było wzornictwo tradycyjnej zabudowy Warmii i Mazur. By uzyskać rustykalny charakter podłóg drewno poddawane jest ręcznemu heblowaniu, szczotkowaniu, barwieniu i olejowaniu. Pęknięcia i przebarwienia widoczne na powierzchni sugerują ślady wieloletniego użytkowania.

Kerrafront Wood Effect Producent: VOX www.vox.pl
Okładzina VOX

Autor: serwis prasowy

Okładzina elewacyjna dzięki technologii nadruku cyfrowego odwzorowuje strukturę drewna. Panele znajdują zastosowanie na elewacjach tradycyjnych domów i nowoczesnych konstrukcji. Są zabezpieczone lakierem, który chroni powierzchnię przed uszkodzeniami i działaniem promieni UV. Technologia Kerracore gwarantuje odporność na uderzenia i warunki klimatyczne.

Ginger Projekt: Yonoh Producent: TON www.ton.eu
fotel TON

Autor: serwis prasowy TON

Kompaktowy fotel Ginger łączy organiczne linie z lekką stylistyką i komfortem. Obły kształt korzeni imbiru był inspiracją dla jego powstania. Oparcie wraz z podłokietnikami wykonane jest z jednego elementu drewna gięto-klejonego. Świetnie wygląda w aksamitnej tapicerce z kolekcji Brunei.

Nero Impala Producent: M+Q www.mqpolska.pl
kamień naturalny

Autor: serwis prasowy

Kamień naturalny wyjątkowo dobrze komponujący się z innymi materiałami, fakturami i kolorami. Sprawdza się na blatach i okładzinach kuchennych (jest odporny na plamy, zmienne temperatury, działanie wrzątku, pary i kwasów np. soku z cytryny) oraz w budynkach użyteczności publicznej, na przykład jako okładzina ścienna na basenach.

Cubes Black & White Producent:Cube-It www.komfort.pl
wykładzina

Autor: serwis prasowy

Wykładzina elastyczna o podkładzie chemicznym sprawdza się nie tylko we wnętrzach prywatnych, lecz również w miejscach użyteczności publicznej. Nie pochłania wilgoci, jest sprężysta i wytrzymała, a jej codzienna pielęgnacja to jedynie zamiatanie, odkurzanie lub przecieranie wodą z detergentem.

Leaves, Rocks Producent: Acustio www.acustio.com
apanele akustyczne

Autor: serwis prasowy

Panele akustyczne polskiej marki Acustio pozwalają na stworzenie dowolnych konfiguracji przestrzeni pracy. Umożliwiają odseparowanie od hałasu i dystrakcji panujących w biurze. Z ich pomocą bez problemu przearanżujemy miejsce pracy na przykład w kącik kawowy lub małą salkę konferencyjną. Dostępne są różne wielkości, kształty i kolory paneli.

Graphis plus Producent: Rimadesio www.sf96.pl
drzwi przesuwane

Autor: serwis prasowy

System drzwi przesuwnych Graphis Plus włoskiej marki Rimadesio to prosta, ale bardzo stylowa konstrukcja z panelami wykonanymi z lakierowanego szkła i delikatnego profilu aluminiowego o minimalnej grubości. Graficzną geometrię przełamuje metalowy uchwyt z lakierowaną szklaną wstawką.