Architektura MuratorKonkursyKonkurs! Zwiedź Bałtyk w Poznaniu

Konkurs! Zwiedź Bałtyk w Poznaniu

We współpracy z Targami BUDMA rozdamy 5 podwójnych wejściówek na zwiedzanie budynku, które 31 stycznia pozwolą poznać pierwszą realizację MVRDV w Polsce od podszewki.

Biurowiec Bałtyk w Poznaniu. Tak wygląda pierwsza polska realizacja MVRDV
Fot. Juliusz Sokołowski

Mamy do rozdania pięć podwójnych wejściówek. Każde zaproszenie obejmuje wstęp na dwa wydarzenia: targi BUDMA w dniach 30 stycznia-2 lutego, które odbędą się w MTP w Poznaniu, oraz zaproszenie na zwiedzanie budynku Bałtyk Tower, 31 stycznia (środa) o godzinie 17:15. Zaproszenie będzie można odebrać po wykładzie Fokke Moerel z pracowni MVRDV, 31 stycznia o godzinie 14:00, który odbędzie się w ramach BUDMA.

Aby mieć szansę na zdobycie jednej z pięciu dwuosobowych wejściówek, wystarczy polubić nasz profil na Facebooku i pod postem konkursowym uzasadnić, dlaczego to właśnie Wam powinna przypaść jedna z nich. 29 stycznia wybierzemy pięć najlepszych komentarzy - zwycięzców poinformujemy za pośrednictwem Facebooka. Będą oni w stanie odebrać imienne zaproszenia we foyer targów BUDMA (przy wejściu na Salę Ziemi).

Czytaj też: Concordia Design we Wrocławiu: dlaczego realizacja MVRDV budzi kontrowersje |

Gdyński Modernizm w Obiektywie: konkurs fotograficzny Trwa 12. edycja konkursu fotograficznego Gdyński Modernizm w Obiektywie 2022. Zgłoszenia do 12 sierpnia.
Top Woman in Real Estate 2022: wyniki konkursu Poznaliśmy wyniki konkursu Top Woman in Real Estate 2022. Wśród nagrodzonych po raz pierwszy mężczyzna!
Konkurs na najpiękniejsze wizualizacje z drzwiami DRE Supreme by K. Miruć Jesteś projektantem, architektem, grafikiem lub designerem? Umiesz tworzyć piękne wizualizacje wnętrz? Koniecznie weź udział w konkursie organizowanym przez DRE! Stwórz wizualizację z drzwiami z linii DRE Supreme by K. Miruć i wygraj nawet 10 000 złotych. Zgłoszenia można wysyłać do 16 maja.
Ostatnie dni na zgłoszenie do konkursu o ekobudownictwie Jesteś studentem i interesujesz się ekologicznymi rozwiązaniami? Jeszcze tylko do 14 marca możesz zgłosić się do konkursu. Zadanie konkursowe polega na zaprezentowaniu ciekawego i ekologicznego rozwiązania, które może wpłynąć na zmianę sposobu, w jaki budujemy, mieszkamy i żyjemy.  Możesz je wykonać za pomocą infografiki, krótkiego filmu lub tekstu. Zaprezentowane przez Ciebie rozwiązanie może być zarówno Twoim autorskim pomysłem, jak i koncepcją, która jest już powszechnie stosowana. Zanim przystąpisz do pracy, zapoznaj się z krótką listą inspiracji.
9. edycja konkursu dla młodzieży w ramach programu Kształtowanie przestrzeni Organizatorzy programu edukacyjnego Kształtowanie Przestrzeni zapraszają młodzież w wieku 12-19 lat do udziału w konkursie na niezwykłe opowieści o miejscu zamieszkania.
Wyróżnienie w międzynarodowym konkursie Tree house 2021 Anna Piątek, Piotr Gajdka i Mikołaj Kociołek zdobyli wyróżnienie w międzynarodowym konkursie na zaprojektowanie domku na drzewie Tree house 2021. Projekt jest nie tylko spełnieniem dziecięcych marzeń, lecz także odpowiedzią na bieżące problemy, z którymi mierzy się ludzkość.