Architektura MuratorKonkursyKonkurs! Zwiedź Bałtyk w Poznaniu

Konkurs! Zwiedź Bałtyk w Poznaniu

We współpracy z Targami BUDMA rozdamy 5 podwójnych wejściówek na zwiedzanie budynku, które 31 stycznia pozwolą poznać pierwszą realizację MVRDV w Polsce od podszewki.

Biurowiec Bałtyk w Poznaniu. Tak wygląda pierwsza polska realizacja MVRDV
Fot. Juliusz Sokołowski

Mamy do rozdania pięć podwójnych wejściówek. Każde zaproszenie obejmuje wstęp na dwa wydarzenia: targi BUDMA w dniach 30 stycznia-2 lutego, które odbędą się w MTP w Poznaniu, oraz zaproszenie na zwiedzanie budynku Bałtyk Tower, 31 stycznia (środa) o godzinie 17:15. Zaproszenie będzie można odebrać po wykładzie Fokke Moerel z pracowni MVRDV, 31 stycznia o godzinie 14:00, który odbędzie się w ramach BUDMA.

Aby mieć szansę na zdobycie jednej z pięciu dwuosobowych wejściówek, wystarczy polubić nasz profil na Facebooku i pod postem konkursowym uzasadnić, dlaczego to właśnie Wam powinna przypaść jedna z nich. 29 stycznia wybierzemy pięć najlepszych komentarzy - zwycięzców poinformujemy za pośrednictwem Facebooka. Będą oni w stanie odebrać imienne zaproszenia we foyer targów BUDMA (przy wejściu na Salę Ziemi).

Czytaj też: Concordia Design we Wrocławiu: dlaczego realizacja MVRDV budzi kontrowersje |

Linoleum od nowa: wyniki konkursu Poznaliśmy laureatów konkursu na najlepsze projekty i realizacje z wykorzystaniem ekologicznego linoleum meblowego. Główne nagrody zdobyli Katarzyna Dobiecka oraz biuro Algorytm Design!
Polka nagrodzona w konkursie proHolz Student Trophy 2020 Modulus, projekt nadbudowy na budynku mieszkaniowym z lat 60. XX wieku zlokalizowanym w Wiedniu, autorstwa Moniki Kalinowskiej i Denysa Karandiuka został nagrodzony w konkursie proHolz Student Trophy 2020.
Muzeum Czartoryskich wśród najlepszych placówek w Europie! Poznaliśmy nominacje do European Museum of the Year Award. Wśród 27 instytucji z całego kontynentu znalazły się aż dwie z Polski: odnowione Muzeum Książąt Czartoryskich oraz Thesaurus Cracoviensis, czyli Centrum Interpretacji Artefaktów Muzeum Krakowa.
Dom Przyszłości. Najlepszy projekt SunRoof 2020: wyniki międzynarodowego konkursu Poznaliśmy laureatów międzynarodowego konkursu „Dom Przyszłości. Najlepszy projekt SunRoof 2020. Projektowanie Domu Przyszłości z dachem solarnym SunRoof przy użyciu BIMobject”. Zwyciężył architekt Adam Piaseczyński, wyróżnienie dla Igi Soczawy z Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej.
Konkurs Young Design 2020! Zdobądź stypendium im. prof. Wandy Telakowskiej Young Design to pierwszy w Polsce program, którego celem jest wskazanie najbardziej obiecujących projektantów młodego pokolenia. Główną nagrodą jest stypendium im. prof. Wandy Telakowskiej w wysokości 20 tys. złotych.
Nagroda Integracyjna BDA – SARP: wyniki konkursu na identyfikację wizualną Poznaliśmy laureatów konkursu na opracowanie identyfikacji wizualnej Dorocznej Polsko-Niemieckiej Nagrody Integracyjnej BDA – SARP. Jury poza nagrodą główną przyznało również trzy równorzędne wyróżnienia honorowe.