Architektura MuratorKonkursyKonkurs! Zwiedź Bałtyk w Poznaniu

Konkurs! Zwiedź Bałtyk w Poznaniu

We współpracy z Targami BUDMA rozdamy 5 podwójnych wejściówek na zwiedzanie budynku, które 31 stycznia pozwolą poznać pierwszą realizację MVRDV w Polsce od podszewki.

Biurowiec Bałtyk w Poznaniu. Tak wygląda pierwsza polska realizacja MVRDV
Fot. Juliusz Sokołowski

Mamy do rozdania pięć podwójnych wejściówek. Każde zaproszenie obejmuje wstęp na dwa wydarzenia: targi BUDMA w dniach 30 stycznia-2 lutego, które odbędą się w MTP w Poznaniu, oraz zaproszenie na zwiedzanie budynku Bałtyk Tower, 31 stycznia (środa) o godzinie 17:15. Zaproszenie będzie można odebrać po wykładzie Fokke Moerel z pracowni MVRDV, 31 stycznia o godzinie 14:00, który odbędzie się w ramach BUDMA.

Aby mieć szansę na zdobycie jednej z pięciu dwuosobowych wejściówek, wystarczy polubić nasz profil na Facebooku i pod postem konkursowym uzasadnić, dlaczego to właśnie Wam powinna przypaść jedna z nich. 29 stycznia wybierzemy pięć najlepszych komentarzy - zwycięzców poinformujemy za pośrednictwem Facebooka. Będą oni w stanie odebrać imienne zaproszenia we foyer targów BUDMA (przy wejściu na Salę Ziemi).

Czytaj też: Concordia Design we Wrocławiu: dlaczego realizacja MVRDV budzi kontrowersje |

Dom przyszłości z dachem solarnym SunRoof: konkurs dla architektów i studentów Firma SunRoof zaprasza do udziału w międzynarodowym konkursie na projekt domu przyszłości z dachem solarnym. Pula nagród wynosi 4000 euro.
Jump the Gap 2020 – specjalna pandemiczna edycja. 5 zwycięskich projektów Konkurs designu jumpthegap® ogłasza zwycięzców specjalnej edycji 2020 skoncentrowanej na nowych produktach i rozwiązaniach, które odnoszą się do obecnej sytuacji pandemii w sferze higieny, infrastruktury sanitarnej i jakości życia. Wszystkie projekty w konkursie jumpthegap® otrzymały nagrodę w wysokości 1000 EURO.
Przestrzeń wspólna jest wartością – Nagroda NIAiU Narodowy Instytut Architektury i Urbanistyki ogłosił trzecią edycję konkursu na najlepsze prace magisterskie dotyczące przestrzeni wspólnych i budynków użyteczności publicznej. Zgłoszenia do 7 września.
Polski pojazd elektryczny: zaprojektuj nowe nadwozie dla Triggo. Konkurs na projekt polskiego pojazdu elektrycznego Firma Triggo ogłasza konkurs na projekt nadwozia nowego polskiego pojazdu elektrycznego. Organizatorzy czekają między innymi na koncepcje Triggo w wersjach cabrio, cargo bądź kombi.
Antalis Interior Design Award 2019: wyniki konkursu na projekty i realizacje wnętrzarskie Znamy zwycięzców konkursu Antalis Interior Design Award. Wśród laureatów z całej Europy znalazły się dwie pracownie z Polski.
Muzeum Fotografii: konkurs na projekt wystawy w Muzeum Fotografii w Krakowie Muzeum Fotografii w Krakowie zaprasza do udziału w konkursie na opracowanie koncepcji plastyczno-przestrzennej wystawy głównej w swojej nowej siedzibie.