Jakby luksusowo

i

Autor: serwis prasowy

Jakby luksusowo

Architektoniczne Halloween: bal kostiumowy

2023-10-24 15:58

„Architecture Snob” zaprasza na bal kostiumowy „Jakby luksusowo”. Podczas wieczoru zagra DJ I Say Mikey, a w programie m.in. konkurs na najlepsze przebranie.

31 października w klubie Palermo w Warszawie odbędzie się curated costume party „Jakby luksusowo”, organizowane przez magazyn „Architecture Snob”. Luksus – czym jest dzisiaj i czy nadal za tym słowem kryje się zbytek i drogie przedmioty? Jak to pojęcie się zmieniało na przestrzeni dekad i wreszcie, co jest dzisiaj luksusem w sztuce, architekturze i designie? Tego wieczoru staniemy się kreatorami, czułymi obserwatorami, krytykami architektury, czasami także zgryźliwymi komentatorami. Ale przede wszystkim będziemy się dobrze bawić – zapowiada założyciel magazynu Marcin Szczelina.

Podczas wieczoru zagra DJ I Say Mikey. Zaplanowano też konkurs na najlepsze przebranie. Kostiumy będą oceniane w trzech kategoriach: najlepszy kostium indywidualny, najlepszy kostium dla pary/grupy, najlepsza interpretacja architektoniczna. Wyboru najlepszych dokona jury w składzie: architekt Przemo Łukasik, współzałożyciel Medusa Group, krytyczka designu Krystyna Łuczak-Surówka, Magdalena Lubińska, strateżka designu i współwłaścicielka Palermo, Justyna Adamczyk, kreatorka Akademii Luksusu, Marcelina Plichta-Wabnik, współzałożycielka Wise Habit i Marcin Szczelina. Oczywiście będą luksusowe nagrody! Liczba miejsc ograniczona. RSVP do 30 października na adres: marcin@archisnob.com.

Curated costume party „Jakby luksusowo”
Kiedy: 31 października, godz. 20.00
Gdzie: Palermo Boutique Events, Fort Mokotów, Warszawa, ul. Racławicka 99/D

Czytaj też: Najciekawsze realizacje województwa śląskiego AD 2023 |