Living Contrats by Trilux

i

Autor: Archiwum Architektury

Living Contrats by Trilux

2022-09-16 12:41 Materiał sponsorowany

Jak zaprojektować i wybrać oświetlenie, które nie tylko spełni wymagające normy, ale również we właściwy sposób zdefiniuje wizualny odbiór przestrzeni? Jak sprostać wymaganiom rynku, użytkowników i środowiska, które milczy w najbardziej wymowny sposób? Już 22 września w Warszawie odbędzie się Living Contrats by Trilux: spotkanie inwestorów, architektów, instalatorów i projektantów oświetlenia.

Międzynarodowe wydarzenie TRILUX – Living Contrats  tym razem odbędzie się w Polsce. Już 22 września warszawski Instytut Energetyki zmieni się w przestrzeń wymiany doświadczeń, rozmów i odkrywania rozwiązań oświetleniowych, wspierających tworzenie lepszych miejsc – przyjaznych dla naszej planety i człowieka. Inwestorzy, architekci, projektanci i instalatorzy oświetlenia zamiast czystej teorii doświadczą w TRILUX City zrównoważonego rozwoju w praktyce. BREEAM na wyciągnięcie ręki – nie może Was zabraknąć!

Co w programie wydarzenia?

Obok studium przypadku krakowskich biur V.Offices, czyli najbardziej zrównoważonego budynku w Europie Środkowo-Wschodniej (98,87% według certyfikacji BREEAM) będzie można poznać potrzeby nowego konsumenta w retailu, a także odkryć przepis naukowców na pasję do światła.

V.Offices w Krakowie – biura pełne dobrego światła

i

Autor: Archiwum Architektury Budynek V.Offices w Krakowie; fot. TRILUX

Przez cały dzień do Waszej dyspozycji będzie przestrzeń TRILUX City – miejska eskapada na terenie Instytutu Energetyki! To koncepcja interesującej wycieczki po zrównoważonych rozwiązaniach, najważniejszych innowacjach i aktualnych trendach na rynku oświetleniowym. Wszystko w oparciu o Cubes and Corners, czyli przestrzeniach, które ukazują instalacje oświetleniowe w zastosowaniu komercyjnym, przemysłowym, retailowym lub zewnętrznym. Panel dyskusyjny, wykład, a może wizyta w jednym z zakątków opowieści TRILUXA o zrównoważonym świetle i inteligentnych rozwiązaniach? Wszystko zależy od Was. Zapomnijcie o sztywnym harmonogramie prezentacji czy szeregu stoisk – Living Contrats to miejsce, w którym piszemy nowy rozdział w historii branży oświetleniowej.  Poniżej mały przedsmak nadchodzącego wydarzenia:

W TRILUX wiemy, że oprawy nie są celem samym w sobie, ale stanowią środek do jego osiągnięcia. Wspieramy naszych partnerów w dążeniu do efektywności energetycznej, zmniejszenia zanieczyszczenia światłem i dostarczamy rozwiązania, działające w zgodzie z naturalnym rytmem człowieka, wspierając jego codzienne funkcjonowanie.  Podczas wydarzenia Living Contrasts przybliżamy najnowsze trendy oświetleniowej branży, które wybiegają w inteligentną przyszłość i rozwiązania w chmurze, wpisując się jednocześnie w model gospodarki cyrkularnej – dbając o potrzeby przyszłych pokoleń. Liczne referencje z certyfikacją BREEAM czy z tzw. białymi certyfikatami, gdzie nasi klienci otrzymują mierzalne, kolosalne oszczędności energii, to dla nas wysokooktanowe paliwo do dalszych działań – wyaśnia ideę TRILUX Arkadiusz Lewenko, General Manager for Central & Eastern Europe.Zarejestruj się tutaj i dołącz 22 września do społeczności, która stawia potrzeby człowieka i środowiska na pierwszym miejscu i w najlepszym świetle! Więcej o wydarzeniu i poprzednich edycjach Living Contrasts możecie przeczytać tutaj.