Ogrzewanie, wentylacja, odzysk ciepła – webinar „Architektury-murator”

i

Autor: Archiwum Architektury System wentylacji dla hal; il. Hoval

Ogrzewanie, wentylacja, odzysk ciepła [WIDEO]

2022-03-01 14:15

Publikujemy nagranie webinarium „Ogrzewanie, wentylacja, odzysk ciepła – cały system od jednego producenta!”. Najważniejsze wytyczne i wskazówki dla projektantów omawia Tomasz Krzyżanowski, Field Engineer w firmie Hoval odpowiedzialny za projektowanie systemów grzewczych oraz wentylacyjnych.

Dobór urządzeń i projekt efektywnego systemu grzewczego i wentylacyjnego to duże wyzwanie. Są jednak firmy, które oferują architektom w tym zakresie pomoc i wsparcie. Jedną z nich jest marka Hoval. Jej zespół inżynierów w ścisłej współpracy z klientem oraz z uwzględnieniem wszystkich potrzeb inwestycyjnych projektuje najbardziej efektywne i opłacalne rozwiązania. Ponadto Hoval udostępnia rysunki urządzeń i inne niezbędne materiały pomocne w pracy architektów.

Publikujemy nagranie webinaru „Ogrzewanie, wentylacja, odzysk ciepła – cały system od jednego producenta!”, podczas którego Tomasz Krzyżanowski, Field Engineer w firmie Hoval, prezntował najważniejsze wytyczne i wskazówki dla projektantów. W trakcie spotkania uczestnicy mieli okazję poznać m.in. różnice między kotłownią kontenerową a kotłami w obudowie zewnętrznej CabinSlim czy zalety różnych urządzeń do zarządzania jakością powietrza. Prowadzący opowiada też o wspólnym zarządzaniu systemem bez BMS – Hoval Supervisor, a także przedstawia źródła ciepła bez budowy kotłowni.

ZAPISZ SIĘ