Praktyczne wykorzystanie doświetlenia dachowego w architekturze: webinar

i

Autor: Archiwum Architektury

Praktyczne wykorzystanie doświetlenia dachowego w architekturze [WIDEO]

2021-04-09 12:29

Publikujemy nagranie webinarium „Praktyczne wykorzystanie doświetlenia dachowego w architekturze”. Najważniejsze wytyczne i wskazówki dla projektantów omawia Andrzej Łebek, architekt, manager wsparcia projektowego w Lamilux Polska.

Nie trzeba nikogo przekonywać, że zapewnienie optymalnego dostępu światła dziennego we wnętrzach jest istotnym elementem zrównoważonego, nowoczesnego budownictwa. O możliwościach, jakie oferują dziś systemy świetlików, naświetli i dachów szklanych opowiada architekt Andrzej Łebek, manager wsparcia projektowego w firmie Lamilux Polska. Podczas organizowanego wspólnie z naszą redakcją webinarium „Praktyczne wykorzystanie doświetlenia dachowego w architekturze” zaprezentował m.in. referencyjne rozwiązania i realizacje oraz przedstawił wskazówki i porady projektowe dla architektów.

Uczestnicy spotkania mogli dowiedzieć się, jak zachować równowagę między zapewnieniem optymalnego dostępu światła dziennego a ochroną cieplną, przeciwsłoneczną czy akustyczną, jak zintegrować system z układami oddymiania, wentylacji (RWA) i przewietrzania oraz jakie rozwiązania i możliwości współpracy kieruje do architektów Lamilux.

ZAPISZ SIĘ