Armatura łazienkowa

Sogne i Harda

2023-06-23 12:44

W ofercie polskiej marki Fjordd pojawiły się dwie całkowicie nowe kolekcje. Na każdą z nich składają się umywalki oraz wanny wyposażone w przelewy. Ponadto, wszystkie modele dostępne są od teraz w matowych wykończeniach – tak w klasycznej bieli, jak i palecie Colours By Fjordd.Sogne

Kolekcja Sogne

Kolekcja Sogne wprowadza do wnętrza łazienki poczucie lekkości. A to dzięki delikatnym opływowym kształtom, które nadają modelom harmonijny wygląd. Wolno stojąca wanna Sogne ma lekko uniesione węższe krawędzie. Forma i rozmiary sprawiają, że z powodzeniem zmieszczą się w niej dwie osoby, a przelew ukryty w bocznej ściance to gwarancja zabezpieczenia łazienki przed zalaniem.

Nową kolekcję Sogne dopełniają umywalki. Ich formy zharmonizowane zostały z kształtem wanny. Przeznaczone są do montażu na blacie. Dwa różne rozmiary pomagają w dopasowaniu ich zarówno do dużych, jak i mniejszych łazienek.

Kolekcja Sogne i Harda marki Fjordd

i

Autor: serwis prasowy Kolekcja Sogne marki Fjordd

Kolekcja Harda

Drugą nowością jest linia Harda. Wannę można zainstalować przy ścianie lub przy niewysokim murku. Jeśli na kąpiel zdecydują się dwie osoby, na pewno przyda się im biegnąca wzdłuż całej długości wanny półka. Odstawić można na nią kieliszek wina, ulubione kosmetyki czy akcesoria łazienkowe. I oczywiście, zainstalować baterię sztorcową wraz z wysuwaną słuchawką prysznicową. Ponadto wanna wyposażona jest w przelew ukryty w bocznej ściance.

Umywalka z kolekcji Harda to model wpuszczany w blat o opływowej formie. Przemyślane proporcje i lekkie zaokrąglenia narożników sprawdzają się podczas codziennego użytkowania.

Kolekcja Sogne i Harda marki Fjordd

i

Autor: serwis prasowy Kolekcja Harda marki Fjordd

Od teraz również w macie

Wszystkie modele wykonane z kamiennego kompozytu Aquastone® dostępne są w palecie Colours By Fjordd. Do wyboru jest dziewięć unikatowych kolorów, a także wykończenie w połysku i macie. Więcej informacji na stronie: www.fjordd.com.