Publiczne obrady jury konkursu ŻYCIE W ARCHITEKTURZE

i

Autor: Archiwum Architektury Obrady tegorocznej edycji konkursu ŻYCIE W ARCHITEKTURZE odbędą się w Zodiaku – Warszawskim Pawilonie Architektury

Publiczne obrady jury konkursu ŻYCIE W ARCHITEKTURZE

2020-09-28 15:23

7 i 8 października w Zodiaku – Warszawskim Pawilonie Architektury odbędą się publiczne prezentacje architektów, których realizacje nominowane zostały do nagród głównych i Grand Prix konkursu ŻYCIE W ARCHITEKTURZE. Transmisja rozpocznie się o godzinie 14.30. Publikujemy szczegółowy program wystąpień.

To już tradycja, że prezentacje architektów oraz obrady jury konkursu ŻYCIE W ARCHITEKTURZE odbywają się publicznie. W tym roku, z uwagi na sytuację epidemiologiczną w kraju, posiedzenie w Zodiaku – Warszawskim Pawilonie Architektury jest zamknięte dla osób postronnych, ale będzie transmitowane na żywo i zostanie udostępnione on-line. Każdy z zespołów będzie mieć 10 minut na prezentację i 10 minut, by odpowiedzieć na szczegółowe pytania jurorów. Zarówno 7, jak i 8 października transmisja rozpocznie się o godzinie 14.30 i będzie dostępna na stronie www.zyciewarchitekturze2020.architekturamurator.pl.Ze szczegółowymi pytaniami jurorów zmierzą się autorzy 21 realizacji:Muzeum Katyńskiego w  Warszawie, Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach, domu dla bezdomnych w Jankowicach, biurowców Bałtyk i PIXEL w Poznaniu, budynku biurowo-usługowego Bobrowiecka w Warszawie, osiedla Nowe Żerniki we Wrocławiu, budynku Sprzeczna 4 w Warszawie, Witolda 43 we Wrocławiu, domu w Będzinie, Arki Koniecznego w Brennej, Domu Polnego, enklawy przyrodniczej Bobrowisko w Starym Sączu, Centrum Aktywności Lokalnej w Rybniku i Centrum Dialogu Przełomy w Szczecinie, a także domu z ogrodem zimowym, zagospodarowania nabrzeży Oławy we Wrocławiu, Europejskiego Centrum Edukacji Geologicznej w Chęcinach oraz hali sportowej ZSOMS i hali KS Cracovia 1906 z Centrum Sportu Niepełnosprawnych w Krakowie.Szczegółowy program publicznych obrad jury konkursu ŻYCIE W ARCHITEKTURZE do pobrania tu.

belka zwa 2020

i

Autor: Archiwum Architektury