Konkurs architektoniczny

Konkurs Najlepsze Domowe Spa – Łazienka z Fjordd

2023-04-27 13:10

Trwa konkurs na najciekawsze projekty oraz gotowe realizacje wnętrz łazienek. Zgłoszenia oceniać będą Iwona Ławecka-Marczewska, Krystyna Łuczak-Surówka, Marcelina Plichta-Wabnik, Marcin Szczelina, Małgorzata Szczepańska oraz redaktorka naczelna „Architektury-murator” Ewa P. Porębska.

Firma Fjordd ogłosiła nowy konkurs skierowany do architektów i projektantów wnętrz. Polski producent wanien, umywalek i brodzików prysznicowych czeka na zgłoszenia najciekawszych projektów oraz gotowych realizacji wnętrz łazienek. Na zwycięzców w tych dwóch kategoriach czekają nagrody. Od początku istnienia naszej marki propagujemy idee tworzenia w łazience domowego spa. Przekonujemy wszystkich, że dzisiejsza łazienka jest nie tylko miejscem służącym higienie, ale również powinna stać się przestrzenią relaksu i odzyskiwania sił witalnych. Stąd idea konkursu. Chcemy zobaczyć, jak nasz koncept rozumieją profesjonalni projektanci – tłumaczy Marcin Sojda, prezes zarządu Fjordd.

Konkurs, którego celem jest wyłonienie najciekawszego wnętrza łazienki, odbywa się w dwóch kategoriach. W pierwszej, „Wizualizacja Najlepszego Domowego Spa”, mogą wziąć udział autorzy projektów koncepcyjnych łazienek, których powierzchnia nie przekracza 20 m². Z kolei o nagrodę w drugiej, „Realizacja Najlepszego Domowego Spa”, mogą ubiegać się designerzy, którym udało się wcielić swój pomysł w życie. Warunkiem zakwalifikowania zgłoszenia jest wykorzystanie w projektach co najmniej dwóch produktów marki Fjordd. Mogą to być zarówno wanny czy umywalki, jak i brodzki prysznicowe wykonane z innowacyjnego kamiennego kompozytu Aquastone®.

O tym, które wnętrza łazienek zyskają miano „Najlepszego Domowego Spa”, a ich autor nagrodę w wysokości 5 tys. zł wraz z voucherem na dowolny produkt Fjordd zadecyduje jury, w którego skład wchodzą: Iwona Ławecka-Marczewska, redaktorka naczelna portalu designdoc.pl; Krystyna Łuczak-Surówka, polska naukowczyni, historyczka sztuki, pionierka krytyki wzornictwa; Marcelina Plichta-Wabnik, menadżerka mającą na koncie wprowadzenia na rynek kliku marek wnętrzarskich; Ewa P. Porębska, redaktorka naczelna magazynu „Architektura-murator”; Marcin Szczelina, redaktor naczelny magazynu „Archisnob” oraz Małgorzata Szczepańska, redaktorka naczelną polskiej edycji „Elle Decoration”.

Zgłoszenia konkursowe (minimum 3 pliki graficzne wraz z krótkim opisem) należy przesyłać do 31 października na adres [email protected]. Szczegółowy regulamin znajduje się na stronie: www.fjordd.com/konkurs.