Fotorelacja z konfrontacji Młodzi do Łodzi 2023

i

Autor: Kateryna Reshetniak

Młodzi do Łodzi 2023

Młodzi do Łodzi 2023: Przepracowanie [FILM]

2023-06-15 17:28

Czy pracoholizm to nasza choroba zawodowa? Czy lans na „zarwane nocki” wciąż trwa? Architektura to wymagająca branża, a początki prowadzenia własnej działalności bywają wykańczające.

Podczas zorganizowanych przez redakcję „Architektury-murator” piątych ogólnopolskich konfrontacji architektonicznych Młodzi do Łodzi odbył się panel poświęcony pracoholizmowi architektek i architektów.

Spotkanie i warsztaty na ten temat poprowadziły: Barbara Nawrocka i Dominika Wilczyńska, architektki prowadzące krakowskie studio Miastopracownia, wspólnie z Dominiką Janicką założycielki Balu architektek – inicjatywy podejmującej temat kobiet w architekturze; Marta Czachorowska, architektka specjalizująca się w projektowaniu medycznym, wellness, spa, przestrzeni terapeutycznych oraz przestrzeni dla dobrego starzenia się i Dominika Zielińska, współwłaścicielka i główna architektka studia Workplace, gdzie odpowiada za rozwój i zarządzanie zespołem architektów, projektantów i badaczy, stawiając na myślenie systemowe i ideę life-centered design. Więcej na stronie: mlodzidolodzi.pl.