Młodzi do Łodzi 2023

i

Autor: Kateryna Reshetniak Panel Sztuczna inteligencja w projektowaniu, od lewej Kacper Radziszewski, Mateusz Zwierzycki i Mateusz Przystał

Młodzi do Łodzi 2023

Młodzi do Łodzi 2023: Sztuczna inteligencja w projektowaniu [FILM]

2023-06-07 9:57

W jaki sposób już dzisiaj możemy korzystać z SI? Czy możemy zapisać styl architekta w postaci programu i czym różni się inspiracja wygenerowana przez program, od tej którą znaleźliśmy na Pintereście?

Podczas zorganizowanych przez redakcję „Architektury-murator” piątych ogólnopolskich konfrontacji architektonicznych Młodzi do Łodzi odbył się panel poświęcony wykorzystaniu sztucznej inteligencji w projektowaniu.

Spotkanie i warsztaty na ten temat poprowadzili: Kacper Radziszewski, architekt z biura Designbotic, pracownik naukowo-dydaktyczny Politechniki Gdańskiej, Mateusz Zwierzycki, założyciel firmy Object, doktorant na Uniwersytecie Technicznym w Cottbus, gdzie zajmuje się badaniami nad uczeniem maszynowym i reprezentacją oraz Mateusz Przystał, projektant i współzałożyciel studia D61 Design, specjalizujący się w projektowaniu środków transportu. Więcej na stronie: mlodzidolodzi.pl.