Architektura MuratorTechnikaWzornikSpłuczki i przyciski spłukujące Geberit Omega

Spłuczki i przyciski spłukujące Geberit Omega

W sytuacji, gdy zachodzi potrzeba zamontowania podwieszanej toalety w nietypowym miejscu, jak chociażby pod skosem dachu lub parapetem okiennym, kluczowym kryterium okazuje się wysokość montażowa zbiornika. Geberit wprowadza rozwiązanie tego problemu – są nim spłuczki podtynkowe Geberit Omega.

06-07__Omega_2014 Bathroom 2_M2 Omega60_SAS_2014_DB_${027294.jpg_PL-pl_preview (2)

Stelaże podtynkowe zaprojektowano w trzech wariantach różniących się wysokością montażu: 82 cm, 98 cm i 112 cm. W każdym z tych wariantów zapewniona została wydajność oraz dwudzielny system spłukiwania pozwalający oszczędzać wodę. Głębokość spłuczek Omega to 12 cm, co pozwala dopasować je do szerokiej gamy projektów naściennej zabudowy. Dodatkowym atutem jest wprowadzenie możliwości montażu przycisku spłukującego tradycyjnie z przodu zbiornika lub na jego górnej powierzchni. Rozwiązania te znacznie poszerzają możliwości aranżacyjne trudnych do zagospodarowania miejsc. Do montażu spłuczki oraz przycisku nie potrzeba żadnych dodatkowych narzędzi.

Spłuczki i przyciski spłukujące Geberit Omega
Spłuczki podtynowe Geberit Omega są dostępne w różnych wysokościach montażu: 82 cm, 98 cm i 112 cm.

Kolejną nowością jest zmniejszenie otworu serwisowego do wymiarów 180 mm/110 mm. Pozwala to na zastosowanie eleganckich i kompaktowych przycisków specjalnie dedykowanych do tej grupy spłuczek. Są to przyciski Geberit Omega20 i Omega30 oraz zlicowany z powierzchnią ściany Omega60. Ponadto dzięki wyposażonemu w siłownik zdalnie sterowanemu przyciskowi Geberit Typ 70 możliwym jest umieszczenie przycisku spłukującego w odległości do 2 m od spłuczki.