Tomasz Słomka oraz Marta Kilan, właściciele TOKA+HOME

i

Autor: Geberit Tomasz Słomka oraz Marta Kilan, właściciele TOKA+HOME

Ergonomia podstawą aranżacji łazienki. Architekt Tomasz Słomka komentuje serię Geberit Acanto

2019-06-17 11:42

Nowa seria mebli łazienkowych Geberit Acanto to połączenie przemyślanego designu i najwyższej jakości wykonania. Seria Geberit Acanto to także funkcjonalność i trwałość oraz kompatybilność poszczególnych rozwiązań. O tym, jak duży wybór mebli łazienkowych z serii Acanto oraz dodatków porządkujących przestrzeń ułatwia aranżację wymarzonej łazienki, opowiada Tomasz Słomka, architekt z biura projektowego TOKA+HOME.

Projektanci mebli łazienkowych Geberit Acanto położyli szczególny nacisk na funkcjonalność, a różne typy mebli można dowolnie łączyć w indywidualnie zaprojektowane aranżacje. Jest to możliwe, ponieważ wszystkie umywalki i meble są ze sobą idealnie dopasowane. Co więcej, użytkownicy mają możliwość swobodnego doboru najróżniejszych barw i materiałów, w tym szkła, metalu oraz wykończeń malowanych i drewnianych.

Modularny system Geberit Acanto zdecydowanie ułatwia aranżację. Jesteśmy w stanie dopasować wykończenie łazienki pod indywidualnego klienta. Jest to szczególnie istotne przy mniejszej przestrzeni łazienkowej, która jest dość wymagająca dla projektanta – zauważa Tomasz Słomka, architekt z biura projektowego TOKA+HOME.

Design meets function

Atrakcyjny wygląd jest niezwykle istotny, ale nie wystarczy - liczy się także funkcjonalność i trwałość. Meble łazienkowe Geberit Acanto zapewniają dużą swobodę aranżacyjną i doskonałą funkcjonalność. Zostały wykonane z materiałów odpornych na wilgoć i gwarantują najwyższy poziom higieny. Dużą ich zaletą jest wygodny rozkład półek, szufladek i przegród, rozmieszczonych tak, by przestrzeń nie była przeładowana. Warto też zwrócić uwagę na tablice magnetyczne, które pozwalają na przytwierdzenie rozmaitych schowków w taki sposób, by najpotrzebniejsze akcesoria i kosmetyki zawsze były pod ręką. Dzięki szerokiemu asortymentowi szafek pod umywalki, szafek wysokich, szafek pod lustra oraz półek, meble z serii Geberit Acanto tworzą harmonijną całość w każdej łazience.

Powinniśmy proporcjonalnie komponować wielkość oraz wysokość mebli w łazience. Ergonomia jest elementem niezwykle istotnym, by przestrzeń była wygodna także wtedy, gdy np. jedna osoba myje zęby, a druga chce skorzystać z ręcznika. Co więcej, warto dobierać takie elementy wyposażenia, by nic nie wystawało i by dzieci w łazience były bezpieczne – podkreśla projektant Tomasz Słomka.

Funkcjonalne meble z serii Acanto oferowane są w czterech, eleganckich kolorach: białym, czarnym, lava oraz piaskowym. Z meblami łazienkowymi Geberit Acanto stworzenie idealnej atmosfery w łazience jest wyjątkowo łatwe. Ich wysublimowany design i funkcjonalność doskonale się uzupełniają, a dzięki możliwości swobodnego zestawiania elementów, kolekcja Acanto spełnia najwyższe standardy w zakresie indywidualnej aranżacji łazienki.

Tomasz Słomka, CEO, właściciel TOKA+HOME Pomysłodawca i współzałożyciel pracowni TOKA+HOME. Absolwent Politechniki Śląskiej w Gliwicach. W zawodzie projektanta wnętrz ponad 12 lat. Prelegent na konferencjach oraz targach wnętrzarskich m.in. 4 Design Days. Na bieżąco śledzi trendy we wnętrzach, odwiedzając co roku najważniejsze targi wnętrzarskie w Polsce i zagranicą. Dąży do tworzenia wnętrz pięknych, ale przede wszystkim praktycznych.

Od 1 kwietnia 2019 Geberit oferuje kompletne serie ceramiczno-meblowe pod swoją marką. Oznacza to wiele korzyści zarówno dla wykonawców, jak i projektantów. Już niebawem wystarczy kontakt z jednym partnerem, aby zaopatrzyć się w pełną paletę produktów. Jedna platforma informacyjna pozwoli na realizację wszystkich zadań budowlanych, ułatwiając spełnienie wszystkich życzeń i oczekiwań klientów dotyczących rozwiązań po obu stronach ściany.  Równocześnie poprawi się dostępność i logistyka produktów, ponieważ będą one sprzedawane pod jedną marką. W trosce o bezpieczeństwo procesu budowlanego wiele produktów Geberit i ich połączeń jest oferowanych jako przetestowane systemy, dzięki czemu wzrasta bezpieczeństwo wykonania i późniejszej eksploatacji instalacji, a rękojmia w całości spoczywa na jednym partnerze. Geberit zapewnia ekonomiczne, niezawodne rozwiązania sanitarne, w których wszystkie elementy są do siebie idealnie dopasowane. Dzięki temu kompletne serie łazienkowe są dostępne także pod marką Geberit.

Innowacyjna technologia instalacyjna w ścianie i nowoczesne wzornictwo przed ścianą od 1 kwietnia oferowane pod wspólną marką Geberit.