fotka z /zdjecia/Spotkanie_RDBud_25pazdziernika4_DSC08107_625x0_romiar-niestandardowy.jpg

i

Autor: Archiwum Architektury

"Partnerstwo na wszystkich etapach powstawania zrównoważonej inwestycji budowlanej" - koalicja na rzecz zrównoważonego rozwoju. Zapraszamy do dyskusji!

2010-11-03 1:00

"Partnerstwo na wszystkich etapach powstawania zrównoważonej inwestycji budowlanej” to nowy projekt firmy Rd Bud, którego celem jest promocja koncepcji zrównoważonego budownictwa oraz współpracy pomiędzy firmami biorącymi udział w cyklu życia inwestycji budowlanej. W projekcie biorą udział firmy reprezentujące graczy na wszystkich kolejnych etapach powstawania zrównoważonej inwestycji budowlanej

Celem spotkania było wypracowanie wspólnej definicji zrównoważonej inwestycji budowlanej oraz omówienie problemów i wyzwań pojawiających się na poszczególnych etapach powstawania takiej inwestycji. Podczas spotkania zostały omówione wszystkie etapy powstawania zrównoważonej inwestycji budowlanej oraz możliwości efektywnej współpracy w każdej fazie projektu oraz budowy.

Wnioski ze spotkania będą podstawą do dyskusji podczas planowanego na 16 listopada 2010 roku seminarium branżowego, na które zaproszone zostanie szersze grono reprezentujące branżę budowlaną na polskim rynku.

Czytaj więcej

27 października 2010 roku w siedzibie firmy RD bud zebrała się grupa robocza składająca się z przedstawicieli firm biorących udział w procesie inwestycyjnym

fotka z /zdjecia/Spotkanie_RDBud_25pazdziernika4_DSC08107_625x0_romiar-niestandardowy.jpg

i

Autor: Archiwum Architektury