Architektura MuratorWydarzeniaCEP® Poland 2012, Czysta Energia i Budynki Przyszłości. Konferencja i wystawa w Warszawie

CEP® Poland 2012, Czysta Energia i Budynki Przyszłości. Konferencja i wystawa w Warszawie

Budownictwo energooszczędne w Polsce, budynki inteligentne, problemy związane z termomodernizacją zabytków - to główne tematy, które omawiane będą w trakcie kwietniowej konferencji organizowanej przez grupę REECO

czysta energia - konferencja w Warszawie

Każdy z tematów CEP® Poland 2012 będzie zaprezentowany zarówno ze strony teoretycznej jak i praktycznej. Firmy i eksperci z branży otrzymują możliwość prezentacji w ramach konferencji.

Program
Konferencja podzielona została na panele tematyczne;  prezentacjom towarzyszy wystawa.  
Inteligentny budynek - innowacyjne spojrzenie w przyszłość .  W trakcie spotkania przedstawiona zostanie charakterystyka inteligentnego budynku i perspektywy praktycznego wykorzystania tej idei.  Omówione zostaną założenia architektoniczne, techniki pomiaru, regulacji i sterowania oraz problem konserwacji.
Energooszczędne budynki przyszłości to panel poświęcony głównie budynkom pasywnym,  o niewielkim zużyciu energii. Zaproszeni eksperci przedstawią możliwości  modernizacji istniejących budowli, pozwalających uzyskać standardy budynków energooszczędnych.
Termomodernizacja budynków zabytkowych - tradycja kontra nowoczesność. Rozwiązania pozwalające zachować wartość zabytkową budynku  Tematem przewodnim panelu będą trudności związane z termomodernizacją obiektów o szczególnej wartości historycznej. Zastosowanie najpopularniejszych metod termomodernizacji prowadzi do zatarcia charakterystycznych cech zabytków. 

CEP® Poland 2012, Czysta Energia i Budynki Przyszłości
Centrum Kongresowo-Wystawiennicze Gromada
ul. 17 Stycznia 32, Warszawa
17-18.04.2012

więcej informacji: www.cep-warsaw.com