Architektura MuratorWydarzeniaObiekty Użyteczności Publicznej - Muzeum Historii Żydów Polskich

Obiekty Użyteczności Publicznej - Muzeum Historii Żydów Polskich

Virtus Studio zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu Architektura - Obiekty Użyteczności Publicznej, tym razem w Muzeum Historii Żydów Polskich w Warszawie. Gościem specjalnym będzie prof. Ewa Kuryłowicz.

Obiekty Użyteczności Publicznej - Muzeum Historii Żydów Polskich

Poświęcone nowym technologiom w budownictwie spotkanie odbędzie się w Muzeum Historii Żydów Polskich w Warszawie, budynku zaprojektowanym przez fińską pracownię Lahldema & Mahlamäki oraz Kuryłowicz & Associates (ze strony polskiej).

Gościem specjalnym konferencji będzie prof. Ewa Kuryłowicz, która poprowadzi wykład pt. Muzeum Historii Żydów Polskich w Warszawie – Architektura dla historii. Uczestnicy spotkania będą mieli również okazję zapoznać się z trwającą w muzeum wystawą 1000 lat historii Żydów Polskich.

Obiekty Użyteczności Publicznej - Muzeum Historii Żydów Polskich
Architektura obiektów użyteczności publicznej. Konferencje VIRTUS Kolejne z cyklu konferencji poświęconych najnowszej polskiej architekturze użyteczności publicznej odbędą się w Zatoce Sportu w Łodzi, Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku i Klubie Studio w Krakowie.
Obiekty użyteczności publicznej: Centrum Wystawienniczo-Kongresowe w Jasionce Kolejna z cyklu konferencji poświęconych najnowszej polskiej architekturze użyteczności publicznej odbędzie się w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Jasionce koło Rzeszowa.