Architektura MuratorWydarzeniaSzkice Architektoniczne - konkurs dla studentów

Szkice Architektoniczne - konkurs dla studentów

Trwa trzecia edycja konkursu studenckiego "Szkice Architektoniczne", organizowanego przez Międzynarodowe Targi Poznańskie. Prace konkursowe można zgłaszać do 20 grudnia 2016 roku.

Trzecia edycja konkursu odbywa się pod hasłem „Orgia barw w przestrzeni”. Zadaniem uczestników konkursu jest zaprezentowanie swoich umiejętności warsztatowych przy wykorzystaniu tradycyjnych technik rysunkowych. Organizatorzy oczekują spontanicznej, a jednocześnie dopracowanej technicznie wypowiedzi, w której wykorzystany zostanie przekrój właściwych rysunkowi środków wyrazu. Konkurs skierowany jest do studentów architektury polskich uczelni. Prace konkursowe można zgłaszać do 20 grudnia 2016 roku (do godziny 16.00). Lista 10 nominowanych projektów zostanie opublikowana 9 stycznia 2017 roku na stronie internetowej www.szkicearchitektoniczne.pl, www.budma.pl oraz www.izbaarchitektow.pl. Ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród i dyplomów nastąpi podczas targów BUDMA 2017, 9 lutego 2017 roku w Poznaniu.

Nagrody:
I miejsce – 6000 zł
II miejsce – 4000 złotych
III miejsce – 2000 złotych.
W konkursie przyznana zostanie także nagroda publiczności.

Szczegółowe informacje oraz regulamin konkursu dostępne na stronie www.szkicearchitektoniczne.pl

Tagi:
Gdyński Modernizm w Obiektywie: konkurs fotograficzny Trwa 12. edycja konkursu fotograficznego Gdyński Modernizm w Obiektywie 2022. Zgłoszenia do 12 sierpnia.
Top Woman in Real Estate 2022: wyniki konkursu Poznaliśmy wyniki konkursu Top Woman in Real Estate 2022. Wśród nagrodzonych po raz pierwszy mężczyzna!
Konkurs na najpiękniejsze wizualizacje z drzwiami DRE Supreme by K. Miruć Jesteś projektantem, architektem, grafikiem lub designerem? Umiesz tworzyć piękne wizualizacje wnętrz? Koniecznie weź udział w konkursie organizowanym przez DRE! Stwórz wizualizację z drzwiami z linii DRE Supreme by K. Miruć i wygraj nawet 10 000 złotych. Zgłoszenia można wysyłać do 16 maja.
Ostatnie dni na zgłoszenie do konkursu o ekobudownictwie Jesteś studentem i interesujesz się ekologicznymi rozwiązaniami? Jeszcze tylko do 14 marca możesz zgłosić się do konkursu. Zadanie konkursowe polega na zaprezentowaniu ciekawego i ekologicznego rozwiązania, które może wpłynąć na zmianę sposobu, w jaki budujemy, mieszkamy i żyjemy.  Możesz je wykonać za pomocą infografiki, krótkiego filmu lub tekstu. Zaprezentowane przez Ciebie rozwiązanie może być zarówno Twoim autorskim pomysłem, jak i koncepcją, która jest już powszechnie stosowana. Zanim przystąpisz do pracy, zapoznaj się z krótką listą inspiracji.
9. edycja konkursu dla młodzieży w ramach programu Kształtowanie przestrzeni Organizatorzy programu edukacyjnego Kształtowanie Przestrzeni zapraszają młodzież w wieku 12-19 lat do udziału w konkursie na niezwykłe opowieści o miejscu zamieszkania.
Wyróżnienie w międzynarodowym konkursie Tree house 2021 Anna Piątek, Piotr Gajdka i Mikołaj Kociołek zdobyli wyróżnienie w międzynarodowym konkursie na zaprojektowanie domku na drzewie Tree house 2021. Projekt jest nie tylko spełnieniem dziecięcych marzeń, lecz także odpowiedzią na bieżące problemy, z którymi mierzy się ludzkość.