Architektura MuratorWydarzeniaTargi DOM INTELIGENTNY na Stadionie Narodowym w Warszawie

Targi DOM INTELIGENTNY na Stadionie Narodowym w Warszawie

Łatwe sterowanie światłem, ogrzewaniem i urządzeniami domowymi to tematy targów DOM INTELIGENTNY, które odbędą się na Stadionie Narodowym w Warszawie. W programie seminaria o energooszczędnych domach, wystawa kina domowego i elektrycznych samochodów.

O tym ile kosztuje inteligentny dom XXI wieku będzie można przekonać się w dniach 3–5 października 2014 podczas targów DOM INTELIGENTNY oraz AV&HOME CINEMA SHOW 2014. Tegoroczna, trzecia już edycja targów odbędzie się na Stadionie Narodowym, w strefie Biznes i VIP, ze względu na rekordową liczbę wystawców. Organizatorzy spodziewają się około 20 tysięcy odwiedzających, dla których dostępne będzie ponad 100 stoisk.

Na targach będą prezentowane ekologiczne i ekonomiczne systemy instalacji grzewczych, elektrycznych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, monitorujących i zabezpieczających. Będzie można dowiedzieć się jak sterować urządzeniami domowymi za pomocą swojego smartfona. Poza prezentacją inteligentnych rozwiązań dla domów, organizatorzy przewidzieli dodatkowe punkty programu. W lożach VIP odbędzie się AV& Home Cinema Show, wystawa nowoczesnego sprzętu kina domowego i stereo. Z kolei w garażu podziemnym Stadionu Narodowego będzie można zobaczyć ekspozycję najnowszych modeli samochodów elektrycznych i hybrydowych. Podczas targów odbędą się również liczne seminaria i konferencje popularyzujące budowę domów energooszczędnych i zero energetycznych oraz pasywnych, a także promujące instalacje fotowoltaiczne, solarne i wiatrowe.

Targi i seminaria są skierowane do potencjalnych inwestorów oraz architektów, projektantów, wykonawców, instalatorów i producentów urządzeń, a także mediów pokazujących nowe technologie.

Termin 3–5 października
Miejsce: Stadion Narodowy, strefa Biznes i VIP
Więcej informacji na stronie organizatora www.dominteligentny.pl
Bilety można kupić na www.eventim.pl