Architektura MuratorWydarzeniaHolenderskie krajobrazy [KONFERENCJA]

Holenderskie krajobrazy [KONFERENCJA]

Jesienna konferencja SAK będzie poświęcona architekturze krajobrazu w Holandii. Zgłoszenia przyjmowane są do 10 listopada.

Holenderskie krajobrazy
Przekształcone w muzeum i miejski park fortyfikacje w Hellevoetsluis, projekt: COPIJN, 2006-2014; il. serwis prasowy
Tagi:
DKBE 2017 - debata o najnowszych rozwiązaniach i standardach w branży HVAC Rola komfortu wewnętrznego i rozwiązań instalacyjnych w nowoczesnym budownictwie energooszczędnym to główny temat DKBE 2017 - debaty, która odbędzie się 5 października w Warszawie z inicjatywy jednego z największych producentów systemów wentylacyjnych.
Konferencja urbanistyczna Murator EXPO w Gdyni W dniach 1 i 2 września w Gdyni odbędzie sie konferencja pod hasłem Problemy kształtowania przestrzeni publicznej, rewitalizacja i nowoczesność, zorganizowana przez Murator EXPO i Towarzystwo Urbanistów Polskich. W panelach dyskusyjnych wezmą udział tacy architekci jak Jacek Droszcz, Zbigniew Reszka, Maciej Hawrylak i Marcin Woyciechowski.
Miastonatura. Zielona przyszłość miast? - konferencja Instytut Badań Przestrzeni Publicznej zaprasza na konferencję poświęconą relacjom między naturą i miastem. Spotkanie odbędzie sie 21 kwietnia 2017 roku w siedzibie ASP na Powiślu.
Niewidzialne miasta. Festiwal reSITE2017 Tegoroczna edycja festiwalu reSITE poświęcona będzie temu, co wywiera znaczący wpływ na kształt miast, choć nie wjest widoczne dla oka. Wśród prelegentów znajdą się Kazuyo Sejima z pracowni SANAA i prof. Teddy Cruz z Uniwersytetu Kalifornijskiego. Wczesna rejestracja potrwa do 30 kwietnia.  
Revital Total. Konferencja Pażdziernikowa polsko-niemiecka konferencja z cyklu Warszawskie Rozmowy Architektoniczne poświęcona będzie przeprowadzanej w przestrzeni publicznej rewitalizacji.
Konferencja "Nowe oblicze BIM" Celem konferencji jest popularyzacja technologii modelowania informacji o budynkach. Wśród prelegentów znajdą się polscy i zagraniczni specjaliści BIM.