Wzornik

2020-06-25 11:35

Podłogi drewniane, winylowe, ceramiczne.

Wineo 600 Rigid Producent: Wineo www.wineo-polska.pl
podłoga Wineo

Autor: serwis prasowy

Intrygujące dekory i konstrukcja łącząca twardy rdzeń z miękką, elastyczną powłoką wierzchnią. W kolekcji zastosowano sztywną płytę nośną, która nadaje podłodze lepszy kształt i zapewnia stabilność mocowania. W połączeniu z bezklejowym systemem montażu (na klik) daje to możliwość przeprowadzenia szybkiej i wygodnej metamorfozy.

Signature Producent: Quick-Step www.quick-step.com.pl
podłoga Qick Step

Autor: serwis prasowy

Nowatorską linię podłóg laminowanych charakteryzuje realistyczne wzornictwo, dobrze oddające strukturę drewna, desenie i wysoka funkcjonalność. Konstrukcja i łączenia nowych podłóg są bardziej wyrafinowane i autentyczne dzięki ulepszonej technologii produkcji.

Vision 4V Producent: RuckZuck www.ruckzuck.pl
podłoga Ruck Zuck

Autor: serwis prasowy

Panele laminowane - dzięki niejednorodnej kolorystyce powierzchni zauważalne są delikatne przejścia tonalne. Na naturalny efekt wypływają także dębowe dekory, frezowane krawędzie oraz wyczuwalna w dotyku struktura. Panele są bardzo wytrzymałe (klasa ścieralności AC5) oraz odporne na działanie wody.

Wood Korzilius Producent: Ceramika Tubądzin www.tubadzin.pl
ceramika Tubądzin

Autor: serwis prasowy

Płytki gresowe o strukturze drewna mają klasyczny wzór z naturalnymi słojami. Dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych, od jasnego ciepłego beżu, przez nieco chłodniejsze szarości, aż po naturalny brąz i jego ciemniejsze odcienie. W skład kolekcji wchodzą płytki w trzech rozmiarach i matowej powierzchni.

Skandinavien Jesion Fano Producent: Vox www.vox.pl
podłoga Vox

Autor: serwis prasowy

Drewniana, warstwowa jesionowa deska zbudowana jest z trzech warstw drewna ułożonych krzyżowo. Warstwa wierzchnia to drewno szlachetne, środkowa – poprzecznie ułożone listwy, warstwę spodnią stanowi jednolita warstwa z drewna iglastego. Wykończona dwoma warstwami podkładu oraz pięcioma warstwami lakieru utwardzanego promieniami UV.

Lightmood Producent: Ceramika Paradyż www.paradyz.com
ceramika Paradyż

Autor: serwis prasowy

Kolekcja płytek (20 x 60 cm) wpisuje się w gusta osób stawiających tradycję, a nie na zmieniającą się często modę. Dwa uzupełniające się kolory (honey i vanilla) utrzymane w ciepłych, naturalnych i jasnych odcieniach orzecha pozwalają na stworzenie szlachetnej aranżacji.

Korlok Producent: Designflooring www.dekorianhome.pl
podłoga Dekorian

Autor: serwis prasowy

Surowe piękno kamieni i naturalne ciepło drewna inspirowane 12 gatunkami drzew z europejskich i północnoamerykańskich lasów to motyw przewodni najnowszej kolekcji luksusowych podłóg winylowych Korlok.

FertigDeska Maxi Producent: Jawor Parkiet www.jawor-parkiet.pl
podłoga Jawor Parkiet

Autor: serwis prasowy

Gotowa podłoga lakierowana lub olejowoskowana o konstrukcji dwuwarstwowej. Wierzchnia warstwa szlachetna, wykonana jest z drewna dębu, jesionu lub drewna egzotycznego.

Deska Barlinecka Senses Producent: Barlinek www.barlinek.com.pl
podłoga Barlinek

Autor: serwisy prasowe

Połączenie trendów współczesnego designu: dużego rozmiaru (207x2200 mm), stonowanej kolorystyki oraz prawdziwego drewna. Deski o ponadstandardowej szerokości mają aż 207 mm, a ich warstwa wierzchnia: 3,2 mm.

Faye Producent: Ideal www.arte.pl
podłoga Ideal

Autor: serwis prasowy

Wykładzina dywanowa z polipropylenu. Wykonana technologią igłową. Przeznaczona do stref prywatnych apartamentów. Do użytkowania z ogrzewaniem podłogowym. Dostępna w wielu pastelowych odcieniach.

Ambient Producent: Quick-Step www.komfort.pl
podłoga Quck step

Autor: serwis prasowy

Panele LVT to luksusowe płytki winylowe, przypominające swoją strukturą warstwowe wykładziny PCV. Gwarantują efekt wizualny porównywalny do naturalnego, funkcjonalność paneli laminowanych i odporność na wilgoć.