Wzornik

2020-08-27 12:26

Kamień naturalny do wnętrz i na zewnątrz. Oświetlenie – lampy wiszące, podłogowe i biurkowe.

Dekton Feroe Producent:Cosentino www.cosentino.com
dekton, Cosentino

Autor: serwis prasowy

Odcień powierzchni Dekton Feroe jest odpowiedni zarówno do stosowania wewnątrz, jak i na zewnątrz. Wielkoformatowe płyty o wymiarach 320×144 cm i grubości: 0,8 cm, 1,2 cm lub 2 cm, doskonale nadają się na blaty kuchenne i łazienkowe, jako materiał na podłogę, schody, fasadę czy okładziny ścian.

Pietra Grey Producent: MQ Polska www.mqpolska.pl
marmur

Autor: serwis prasowy

Marmur Pietra Grey zdobi przestrzeń poprzez delikatny kolor i harmonijny odcień. Jest idealny do nowoczesnych i modernistycznych wnętrz, zwłaszcza eleganckich łazienek. To synonim stylowych dekoracji i wyrafinowanych efektów w architekturze wnętrz.

Calacatta Yellow Green Producent:Trawertyn-Marmur www.trawertyn-marmur.pl
płytki marmurowe

Autor: serwis prasowy

Płytki podłogowe z kamienia naturalnego – marmuru przeznaczone do montażu we wnętrzach. Bardzo dekoracyjne, mają bogate użylenie, występują w odcieniach beżu, żółtego, zieleni, szarości, brązu i czerwieni. Sprzedawane są w formacie 30 x 60 cm, o grubości 2 cm. Produkt pochodzi z Turcji.

Eden Producent: Maison Valentina www.lazienkarium.pl
łazienka Maison valentina

Autor: serwis prasowy

Wolno stojąca kamienna umywalka portugalskiej marki Maison Valentina. Forma umywalki, wykonana z najwyższej jakości marmuru Carrara. inspirowana jest kształtem pnia drzewa. Dostępna w czterech opcjach kolorystycznych, w wymiarach: 60 x 46 x 81 cm.

Bianco Statuario Venato Producent: Laminam www.interstone.pl
spiek kwarcowy

Autor: serwis prasowy

Spiek kwarcowy w wykończeniu soft touch sprzedawany w formie płyt o wymiarach 162 x 324 cm. Polecany jest do stosowania przy wykonywaniu okładzin ściennych, obudowywania kominków. Doskonale sprawdza się jako materiał na blaty kuchenne lub parapety.

Kamień cięty jednostronnie 12 Producent: Jenków. Kopalnia łupka szarogłazowego www.kopalnia-jenkow.pl
łupek

Autor: serwis prasowy

Kamień występuje w formie płytek. Jedna krawędź jest cięta w celu ułatwienia układania – gwarantuje pełne przyleganie do ściany. Pozostałe krawędzie są nieregularne. Kamień jednostronnie cięty może być zastosowany przy budowie murów warstwowych i oporowych oraz kominków i grilli ogrodowych.

Hubble Bubble Projekt: Marcel Wanders Studio Producent: Moooi www.mesmetric.com
Hubble Bubble

Autor: serwis prasowy

Beztroska podczas puszczania baniek mydlanych była dla Marcela Wandersa inspiracją do zaprojektowania lampy Hubble Bubble. Lampy występują w dwóch rozmiarach i w dwóch kolorach. Lampy mogą wisieć horyzontalnie i wertykalnie.

Chicago Producent: Pallero www.9design.pl
lampa biurkowa

Autor: serwis prasowy

Inspiracją do projektu były klasyczne lampy biurkowe z lat 30. XX wieku. Atutem jest możliwość personalizacji produktu poprzez zmianę barwy klosza na wybrany kolor z palety RAL.

La Petite Producent: Artemide www.9design.pl
lampa Artemide

Autor: serwis prasowy

serwis

Curve Floor Producent: Zero www.zerolighting.com
lampa Curve

Autor: serwis prasowy

Lampa Curve to uwspółcześniona wersja klasycznej lampy do czytelni. Podstawa jest elastyczna, dzięki czemu można ją wyginać w zależności od rodzaju stanowiska pracy. Występuje w dwóch wersjach – z metalowym lub szklanym kloszem.

Oskar Projekt: Marco Schölzel / Martin Wallroth Producent: Mawa Design www.mawa-design.de
lampa Oscar

Autor: serwis prasowy

Lampa powstaje podczas ręcznego procesu produkcyjnego zwanego „prasowaniem metalu”. Niewielkie różnice na powierzchni lamp sprawiają, że każda z nich jest wyjątkowa.

Maxi Point Spider Producent: AQForm www.aqform.pl
AQ Form

Autor: serwis prasowy

Oświetlenie to powstaje w wyniku połączenia wielu opraw za pomocą jednej puszki montażowej. Dzięki takiemu rozwiązaniu na ścianie można tworzyć wiele wzorów.