Vibe Focus

to kolekcja akustycznych ścianek biurowych marki Kinnarps, teraz dostępna w wersji do pomieszczeń sanitarnych, w wykończeniu ze sztucznej skóry (Joy), ułatwiającej dezynfekcję. Stelaż mobilny lub wolno stojący oferowany jest w kolorze białym, czarnym, ciemnoszarym lub srebrnym i może być wypełniony tkaniną Joy w 10 odcieniach. Specjalne łączniki umożliwiają zestawianie modułów.

Vibe Focus

www.kinnarps.pl

Ścianki biurowe Vibe Focus zostały specjalnie dostosowane do potrzeb opieki zdrowotnej i podwyższonych warunków higienicznych w miejscach, takich jak biura, szkoły i placówki opieki medycznej.
Najnowszy katalog Kinnarps z marcową „Architekturą-murator”. Pobierz PDF! W marcowej „Architekturze-murator” można znaleźć aktualny katalog produktów firmy Kinnarps. Na 20 stronach zebrano siedziska, stoły i biurka, szafy, ścianki działowe oraz serie mebli z portfolio takich projektantów jak: Kinnarps, Drabert, MartinStoll, Materia, Skandiform i NC Nordic Care.
Najnowszy katalog Kinnarps z marcową Architekturą-murator. Polecamy PDF do pobrania W marcowym numerze Architektury-murator można znaleźć aktualny katalog produktów firmy Kinnarps. Na 20 stronach zebrano siedziska, stoły i biurka, szafy, ścianki działowe oraz serie mebli z portfolio takich projektantów jak: Thomas Bernstrand, grupa Front, Thomas Pedersen, Brodbeck Design, trio Claesson Koivisto Rune czy Karim Rashid.
Szwedzkie wzornictwo w miejscu pracy Szwedzkie wzornictwo cechuje nie tylko nowoczesność i ergonomia, lecz także dbałość o środowisko. Przedstawiamy tendencje w projektowaniu miejsca pracy, nowe rozwiązania akustyczne oraz przykłady aranżacji pozwalacjące na efektywne wykorzystanie miejsca w pomieszczeniu.