Schody kręcone – lekkie i nowoczesne

2023-11-01 6:00 Materiał sponsorowany

Schody spiralne pokochali przede wszystkim właściciele niewielkich metraży. Nie zabierają bowiem zbyt wiele miejsca, nie ograniczają przepływu światła, a przy tym pozwalają na zachowanie wrażenia przestronności i lekkości pomieszczenia. Nie znaczy to jednak, że uwagę na schody kręcone warto zwrócić jedynie w przypadku małych pomieszczeń. Tego rodzaju rozwiązanie doskonale sprawdzi się również w przypadku dużych salonów czy przestronnych przedpokoi.

Schody kręcone charakteryzuje zwykle lekka, minimalistyczna konstrukcja, która jest nie tylko kompaktowa i funkcjonalna, ale także modna i nowoczesna. Design schodów spiralnych wpisze się więc idealnie w minimalistycznie urządzone wnętrza, podkreślając ich styl. Świetnie zaprezentują się także w aranżacjach industrialnych, a nawet eko czy boho. Wszystko zależy od tego, jak skonfigurujemy model schodów kręconych pod kątem doboru koloru konstrukcji, materiału stopni czy rodzaju barierki. Schody kręcone DOLLE można dopasować właściwie do każdego stylu wnętrza.

Schody kręcone Montreal, Columbia, Calgary czy Vega to idealne połączenie drewna i elementów metalowych, wrażenie lekkości i efektowny design. Oprócz estetyki, w tych modelach na uwagę zasługuje także łatwość montażu oraz ich funkcjonalność. Bez trudu możemy dopasować schody kręcone nie tylko do stylistyki, ale i specyfiki wnętrza. W ofercie DOLLE można znaleźć aż 150 możliwych konfiguracji schodów kręconych. Pozwala to na znalezienie modelu idealnie dopasowanego do potrzeb użytkowników.

Kontakt: architekt@dolle.com