Schody modułowe

2023-10-02 9:45 Materiał sponsorowany

Nowoczesny design, łatwy montaż i maksymalna oszczędność miejsca. Schody modułowe z linii DOLLE idealnie wkomponują się w każde wnętrze, niezależnie od jego metrażu. Lekka konstrukcja schodów modułowych DUBAI, DANZIG, SYDNEY oraz ich minimalistyczny i modny styl pozwalają na estetyczne połączenie pięter i poziomów nawet tam, gdzie metraż jest mocno ograniczony.

Gotowe schody modułowe to wybór idealny dla wszystkich, którzy cenią sobie szybkość realizacji, praktyczne rozwiązania oraz idealny balans między funkcjonalnością a estetyką. Schody systemowe DOLLE można wykorzystać jako główne schody w domu, a ich kluczową zaletą jest niewielka ilość zajmowanego przez schody miejsca. Lekka, modułowa konstrukcja schodów prezentuje się lekko i nowocześnie.

Schody DUBAI wyróżnia unikalna konstrukcja, która łączy nowoczesny design z komfortem użytkowania, a przy tym zapewnia jednakową głębokość stopnia i wysokość wzniesienia na całej długości schodów. Ten model pozwala dostosować wysokość schodów w przedziale od 204 do 357 cm i dostępny jest w wersji z biegiem prostym, z zabiegiem ½ oraz zabiegiem ¼. Poręcze oraz stopnie (dostępne w trzech wariantach) wykonane zostały z wysokiej jakości drewna z certyfikatem FSC®. Oprócz wyboru stopni, decydujemy także o kolorze konstrukcji czy rodzaju balustrady.

Schody modułowe DUBAI

i

Autor: serwis prasowy

Poszukując rozwiązania optymalnie dopasowanego do specyfiki oraz stylistyki wnętrza, trafimy także na modele schodów modułowych DANZIG oraz SYDNEY. Model DANZIG to realizacja praktycznego, minimalistycznego, skandynawskiego designu. Z kolei schody SYDNEY wyróżnia opcja zintegrowanego oświetlenia LED, które podkreśli nowoczesny design każdego wnętrza.

Schody modułowe DANZIG

i

Autor: serwis prasowy
Schody modułowe SYDNEY

i

Autor: serwis prasowy