Zyndrama - apartamenty we Wrocławiu

i

Autor: Pracownia APA Hubka

Wrocławskie Apartamenty Zyndrama z widokiem na Odrę

2017-10-09 11:00

Za projekt zlokalizowanej w sercu Wrocławia inwestycji odpowiada biuro APA Hubka. Miejska plomba będzie kolejnym budynkiem mieszkaniowym na koncie dolnośląskiej pracowni.

Inwestycja zlokalizowana przy ulicy Zyndrama z Maszkowic, w pobliżu Wyspy Słodowej, jest próbą połączenia wymagań, jakie stawia wielkomiejski tryb życia oraz zaspokojenia potrzeby spokoju i ciszy.

Za wykonanie budynku odpowiada firma budowlana PORR, a inwestorem jest spółka 6B47. Obiekt posiadać będzie 7 kondygnacji nadziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną. Dostęp do niej zapewni hydrauliczna winda samochodowa. Obiekt pomieści 48 mieszkań, z których część stanowić będą butikowe apartamenty z bezpośrednim widokiem na nurt Odry. W ramach inwestycji zaplanowano mieszkania, których powierzchnia rozpoczynać się będzie od 40 m².

Na ostatniej kondygnacji znajdą się dwa penthouse’y o powierzchni 150 m² i 154m². Optymalne doświetlenie mają zapewnić narożnikowe okna. Część z nich będzie wychodzić na bulwar Józefa Zwierzyckiego.

Apartamenty Zyndrama zmienią przestrzeń Kępy Mieszczańskiej, jednej z licznych, nadodrzańskich wysp, wypełniając pustkę w kwartałowej zabudowie.

Oddanie budynku do użytku zaplanowano na trzeci kwartał 2018 roku.