Architektura MuratorProjektyNowa koncepcja dla Placu Pięciu Rogów

Nowa koncepcja dla Placu Pięciu Rogów

Od ruchliwego skrzyżowania do miejsca spotkań mieszkańców - tak ma się zmienić zbieg ulic Chmielnej, Brackiej, Szpitalnej i Zgody w Warszawie. Szczegółowy projekt autorstwa WXCA zostanie przedstawiony mieszkańcom 14 czerwca.

NoNowa koncepcja dla Placu Pięciu Rogów
Tagi:
Spacer z architektem: Szucha Premium Offices Po biurowcu swojego autorstwa oprowadzi architekt Bolesław Stelmach. To kolejne wydarzenie w cyklu Spacery OW SARP.
Ratuszowa 6 - centrum kulturalno-gastronomiczne Gastronomiczna mapa warszawskiej Pragi ma powiększyć się o nowy obiekt autorstwa Cudo Grupa Projektowa.
Miasta i metropolie. Zaczął się nabór na studia podyplomowe Chcesz brać udział w tworzeniu lepszego, funkcjonalnego miasta? Do 16 lipca trwa rekrutacja na podyplomowe studia organizowane przez Instytut Badań Przestrzeni Publicznej.
Implant - kontenerowe centrum w Warszawie Projekt Jakuba Szczęsnego stanie pod koniec roku na rogu Chmielnej i Żelaznej. W 272 kontenerach ma znaleźć się miejsce na gastronomię i punkty handlowe.
Muzeum Polskiej Wódki. Pierwsze zdjęcia Nietypowe muzeum w zabytkowych wnętrzach warszawskiego Konesera. Zobaczcie pierwsze zdjęcia projektu Nizio Design, które w neogotyckiej fabryce przedstawia historię najważniejszego polskiego trunku.
Dworzec Centralny ma zostać zabytkiem Wojewódzki konserwator zapowiada wpisanie trzech warszawskich dworców - Centralnego, Powiśla i Ochoty - do rejestru zabytków.