Gra o fotel – instagramowy konkurs na superfotę Obiektu Niemożliwego w Krakowie

i

Autor: Archiwum Architektury

Gra o fotel – instagramowy konkurs na superfotę Obiektu Niemożliwego w Krakowie

2019-10-17 13:41

18 października na terenie kampusu Politechniki Krakowskiej został odsłonięty Obiekt Niemożliwy projektu Dariusza Kozłowskiego. Instalacja w formie betonowego tronu stanowić ma wyrafinowany apel o piękno w architekturze. Zrób zdjęcie Obiektu i wygraj jedną z 7 wartościowych nagród!

Krakowska instalacja jest jednym z trzech Obiektów Niemożliwych realizowanych w ramach jubileuszu 25-lecia „Architektury-murator”. Betonowa bryła projektu profesora Dariusza Kozłowskiego stanowi interpretację idealnej formy z opowiadania „Nieśmiertelny” Jorgego Luisa Borgesa. Obiekt w postaci symbolicznego tronu został uroczyście odsłonięty 18 października na terenie kampusu Politechniki Krakowskiej przy ul. Warszawskiej. Tego dnia wystartował także instagramowy konkurs na najlepsze zdjęcia prezentujące instalację.

Zadanie konkursowe  polega na  zamieszczeniu na własnym profilu instagramowym zdjęcia Obiektu Niemożliwego w Krakowie opatrzonego hashtagami: #architektura_murator, #graofotel w terminie od 18 do 31 października. Najbardziej oryginalne i najbardziej wartościowe pod względem artystycznym fotografie zostaną nagrodzone głośnikami Bluetooth Flip 4 o wartości 449 zł każdy i power bankami o wartości 116,85 zł każdy.

Ogłoszenie wyników konkursu odbędzie się 4 listopada 2019. Regulamin konkursu #graofotel dostępny tu.

Gra o fotel – instagramowy konkurs towarzyszący budowie Obiektu Niemożliwego w Krakowie

i

Autor: Archiwum Architektury