Architektura MuratorTechnikaNajnowszy katalog Kinnarps z marcową „Architekturą-murator”. Pobierz PDF!

Najnowszy katalog Kinnarps z marcową „Architekturą-murator”. Pobierz PDF!

W marcowej „Architekturze-murator” można znaleźć aktualny katalog produktów firmy Kinnarps. Na 20 stronach zebrano siedziska, stoły i biurka, szafy, ścianki działowe oraz serie mebli z portfolio takich projektantów jak: Kinnarps, Drabert, MartinStoll, Materia, Skandiform i NC Nordic Care.

Najnowszy katalog Kinnarps z marcową „Architekturą-murator”. Pobierz PDF!

W marcowej „Architekturze-murator” można znaleźć aktualny katalog produktów firmy Kinnarps. Na 20 stronach zebrano siedziska, stoły i biurka, szafy, ścianki działowe oraz serie mebli z portfolio takich projektantów jak: Kinnarps, Drabert, MartinStoll, Materia, Skandiform i NC Nordic Care.

Katalog zawiera kompleksową ofertą marek należących do Grupy Kinnarps, przede wszystkim dla przestrzeni biurowych, ale też sektora publicznego, edukacyjnego i opieki. W ofercie dla biur znajduje się szereg produktów, które umożliwią stworzenie ergonomicznego miejsca pracy, a także wyposażenie miejsc spotkań, kafeterii czy stref relaksu. Są wśród nich krzesła obrotowe, biurka z elektryczną regulacją wysokości umożliwiające pracę na stojąco oraz szeroki wybór mebli takich jak sofy, fotele, stołki barowe i stoliki kawowe. Ofertę dla biur dopełnia nowość marki Kinnarps – seria ścianek działowych Vibe mocowanych do podłogi, ściany, sufitu i blatu. Dzięki dostępności w wielu rozmiarach, kolorach i wzorach ścianki Vibe dają nieograniczone możliwości aranżacyjne, a ich właściwości akustyczne pozwalają stworzyć ciche i przyjemne miejsca pracy, nawet w biurach zorganizowanych na planie otwartym.

Propozycje przedstawione w katalogu odpowiadają także na potrzeby biur opartych na aktywności (Activity Based Office) oraz stosujących elastyczny model pracy (Agile Working). Rozwiązania takie jak serie mebli modułowych, krzesła z możliwością sztaplowania, składane stoły czy mobilne ścianki działowe umożliwiają efektywne wykorzystanie przestrzeni biurowych, w których wielkość i potrzeby zespołów nieustannie się zmieniają.

Oferta produktowa odzwierciedla fundamentalne wartości Grupy Kinnarps, opierające się o zasady demokracji, uczestnictwa w życiu publicznym i odpowiedzialności społecznej. Dlatego w katalogu znajdują się także meble pozwalające na wyposażenie placówek edukacyjnych, domów opieki i przestrzeni publicznych. Oferowane produkty cechuje wysoka jakość, łatwość utrzymania w czystości i możliwość dostosowania do potrzeb użytkowników. Świetnie sprawdzą się także w przestrzeniach hotelowych, recepcjach, poczekalniach czy gabinetach medycznych.

W katalogu zaprezentowano również nowości, które miały swoją premierę podczas Targów Furniture & Light Fair w Sztokholmie. Wśród nich: Vagabond Duo (Materia) – wielofunkcyjny stół mobilny,  Orchester (NC Nrodic Care) – drewniany stołek z regulacją wysokości, Timeout (Skandiform) – krzesło konferencyjne z możliwością sztaplowania oraz Vibe (Kinnarps) – seria ścianek działowych o właściwościach akustycznych.

„Przegląd oferty w tej publikacji ma charakter orientacyjny, ponieważ każdy z przedstawionych produktów może występować w wielu wariantach funkcjonalnych i różnych wykończeniach, ale uważamy, że zebranie w jednej miejscu wszystkich siedzisk, stołów i biurek, szaf, ścianek działowych, akcesoriów oraz serii meblowych produkowanych przez wszystkie marki należące do grupy Kinnarps daje wgląd w skalę i różnorodność naszej oferty, ułatwiając wstępną orientację w jej możliwościach” – mówi Aleksandra Krawsz, Marketing & PR Manager Kinnarps Polska.

Kinnarps to marka z ponad 75-letnim doświadczeniem, która zapewnia rozwiązania w zakresie wyposażenia przestrzeni biurowej i obiektów użyteczności publicznej. Wartości marki to wysoka jakość produktów i minimalizacja oddziaływania na środowisko – od surowców po gotowe rozwiązania dla przestrzeni pracy. Więcej na stronie www.kinnarps.pl.

Zachęcamy do zakupu marcowej "Architektury-murator" z katalogiem Kinnarps i do pobrania wersji elektronicznej katalogu.

Vibe Focus to kolekcja akustycznych ścianek biurowych marki Kinnarps, teraz dostępna w wersji do pomieszczeń sanitarnych, w wykończeniu ze sztucznej skóry (Joy), ułatwiającej dezynfekcję. Stelaż mobilny lub wolno stojący oferowany jest w kolorze białym, czarnym, ciemnoszarym lub srebrnym i może być wypełniony tkaniną Joy w 10 odcieniach. Specjalne łączniki umożliwiają zestawianie modułów.
Ścianki biurowe Vibe Focus zostały specjalnie dostosowane do potrzeb opieki zdrowotnej i podwyższonych warunków higienicznych w miejscach, takich jak biura, szkoły i placówki opieki medycznej.
Najnowszy katalog Kinnarps z marcową Architekturą-murator. Polecamy PDF do pobrania W marcowym numerze Architektury-murator można znaleźć aktualny katalog produktów firmy Kinnarps. Na 20 stronach zebrano siedziska, stoły i biurka, szafy, ścianki działowe oraz serie mebli z portfolio takich projektantów jak: Thomas Bernstrand, grupa Front, Thomas Pedersen, Brodbeck Design, trio Claesson Koivisto Rune czy Karim Rashid.
Szwedzkie wzornictwo w miejscu pracy Szwedzkie wzornictwo cechuje nie tylko nowoczesność i ergonomia, lecz także dbałość o środowisko. Przedstawiamy tendencje w projektowaniu miejsca pracy, nowe rozwiązania akustyczne oraz przykłady aranżacji pozwalacjące na efektywne wykorzystanie miejsca w pomieszczeniu.