Architektura MuratorWydarzenia"Architektura od wnętrza" nr 3/2016. Pobierz bezpłatne e-wydanie!

"Architektura od wnętrza" nr 3/2016. Pobierz bezpłatne e-wydanie!

W najnowszym numerze "Architektury od wnętrza" relacja z Helsinki Design Week, eksperymentalne przedszkole w Kopenhadze i... "kwestia zgryzu" czyli niebanalne wnętrze pracowni usług protetycznych w Poznaniu.

"Architektura od wnętrza" nr 3/2016. Pobierz bezpłatne e-wydanie!
"Architektura od wnętrza" nr 3/2016

W europejskich rankingach liczby miejsc w przedszkolach i żłobkach Polska od lat plasowała się na jednej z ostatnich pozycji. Dzięki dotacjom z Unii, pomocy lokalnych władz, partycypacji rodziców i przede wszystkim świadomości samych architektów zaczyna powstawać coraz więcej placówek, które przyczyniają się do prawidłowego rozwoju dziecka i jego umiejętności samodzielnego myślenia. Są to m.in. rozbudowa przedszkola w Paniówkach czy Mali Odkrywcy w Chrościcach. W artykule Tomasza Żylskiego "Miasto dzieci" prezentujemy przedszkole we Frederiksbergu w Danii, która słynie z eksperymentalnych metod wychowawczych.

W dziale ABC specjalisty polecamy artykuł "Biurko do wynajęcia", w którym przedstawiamy najciekawsze przestrzenie coworkingowe powstałe ostatnio w Polsce i za granicą.

POBIERZ BEZPŁATNE E-WYDANIE

„Architekt wnętrz” nr 2/2020. Pobierz bezpłatny PDF! W bieżącym numerze naszego specjalnego dodatku „Architekt wnętrz” prezentujemy nową przestrzeń publiczną w Tainan na Tajwanie projektu MVRDV, będącą połączeniem miejskiego placu, plaży i basenu, a także biura sieci Second Home w Los Angeles, które wskazują kierunek, w jakim być może już wkrótce podążać będą twórcy postpandemicznych miejsc pracy. Ponadto podsumowujemy ostatnią edycję Łódź Design Festival i publikujemy wywiad z Krzysztofem Toczydłowskim z TTA studio, a w ABC Specjalisty – innowacyjne przestrzenie sklepowe, akustyka pomieszczeń służących edukacji, ekologiczne toalety i łazienki w budynkach publicznych oraz przegląd najnowszych produktów wykończeniowych i dekoracyjnych.
„Architektura od wnętrza” nr 4/2019. Pobierz bezpłatne e-wydanie! W najnowszym numerze naszego specjalnego dodatku „Architektura od wnętrza” publikujemy przegląd realizacji służących turystyce i aktywnemu wypoczynkowi, które w przewrotny sposób ingerują w naturalny krajobraz, podsumowujemy projekt Trans:Forming Design from Poland, w ramach którego przy współpracy wiodących marek i profesjonalnych projektantów powstało 10 unikalnych kolekcji mebli oraz prezentujemy wnętrza hotelu The Other Place w Chinach autorstwa Studia 10 oraz rodzinnej lodziarni w Szczucinie projektu pracowni Pigalopus.
„Architektura od wnętrza” nr 3/2019. Pobierz bezpłatne e-wydanie! W najnowszym numerze naszego specjalnego dodatku „Architektura od wnętrza” podsumowujemy trzecią edycje konkursu Office Superstar na najlepsze przestrzenie biurowe w Polsce, prezentujemy wnętrza nowego sklepu obuwniczego marki Camper w Barcelonie autorstwa studia Kengo Kuma & Associates oraz siedziby firmy Kohlman w Cieplewie projektu pracowni mode:lina™.
„Architektura od wnętrza” nr 2/2019. Pobierz bezpłatne e-wydanie! W najnowszym numerze naszego specjalnego dodatku „Architektura od wnętrza” przypominamy m.in. twórczość architekta Ricardo Bofilla, jednego z głównych przedstawicieli postmodernizmu, podsumowujemy Łódź Design Festival 2019 i targi IFA w Berlinie oraz prezentujemy pięć współczesnych willi z niezwykłymi basenami.
„Architektura od wnętrza” nr 1/2019. Pobierz bezpłatne e-wydanie! W najnowszym numerze naszego specjalnego dodatku „Architektura od wnętrza” prezentujemy m.in. niezwykłe domy Plugin House w Shangwei i Tree-ness w Tokio i podsumowujemy 37. edycję targów ceramicznych Cevisama w Walencji. W dziale ABC specjalisty poszukujemy idealnego okapu i nowych pomysłów na aranżację ogrodu, tarasu czy balkonu.
„Warsztat architekta” PREFABRYKACJA. Pobierz bezpłatne e-wydanie! W najnowszym numerze naszego specjalnego dodatku „Warsztat architekta”  m.in. najciekawsze polskie oraz zagraniczne realizacje, w których zastosowano technologię prefabrykacji oraz prezentacja eksperymentalnej jednostki NEST, powstałej na terenie kampusu instytutów badawczych w Dübendorfie wraz z przeglądem innowacyjnych materiałów, specjalnie stworzonych do budowy jednego z modułów.