Architektura MuratorWydarzeniaForum wentylacja 2015

Forum wentylacja 2015

W dniach 3-5 marca w Warszawie odbędą się międzynarodowe targi techniki wentylacyjnej, klimatyzacyjnej i chłodniczej. To specjalistyczna wystawa połączona z dwudniowym cyklem merytorycznych seminariów, przeznaczona m.in. dla producentów, projektantów, instalatorów i użytkowników instalacji.

Forum Wentylacja 2015

Swój udział w targach potwierdziło już ponad 143 wystawców z Polski i z zagranicy. Ekspozycja targowa zlokalizowana będzie w dwóch halach targowych na powierzchni ponad 6 000 m2. W czasie targów zaprezentowane zostaną premiery produktów i nowości na nadchodzący sezon.

Podczas towarzyszących targom seminariów, na które wstęp mają wszyscy odwiedzający, będzie można wysłuchać wykładów oraz zobaczyć praktyczne prezentacje i przykłady konkretnych zastosowań. W specjalnej strefie ekspozycyjnej o nazwie Arena Technologii zobaczyć będzie można klimatyzatory i wentylatory różnych producentów. Odwiedzający targi będą mogli zagłosować w konkursie Najciekawszy Produkt i wybrać najlepsze produkty w trzech kategoriach: wentylacja, klimatyzacja i bezpieczeństwo pożarowe.

Międzynarodowe Targi Techniki Wentylacyjnej i Chłodniczej
3-4 marca 2015, Warszawa

Tagi:
Warsaw Home 2019 – program Czwarta edycja targów wnętrz Warsaw Home stratuje 3 października. Publikujemy szczegółowy program tego czterodniowego święta designu. Co zobaczyć podczas Warsaw Home 2019?
Bazarch w Poznaniu Pierwsza poznańska edycja targów książki architektonicznej już 10 marca. Kiermaszowi będzie towarzyszyć szereg wydarzeń, w tym prezentacja projektu nowej kamienicy Rynek Wildecki 3.
Biuro XXI wieku - modułowość, akustyka i home office design Modułowość, produkty akustyczne i home office design to najważniejsze tendencje zaprezentowane w ramach ORGATEC 2016, największych targów poświęconych wyposażeniu przestrzeni biurowych. W ramach tegorocznej edycji nie zabrakło wystawców z Polski.
Wydarzenia dla architektów w ramach Arena Design 6 8 marca w Poznaniu rusza kolejna edycja targów Arena Design. Wykłady wygłoszą Yan Roche z francuskiej pracowni LAN Architecture, Lukas Kos z FOUR O NINE oraz Robert Konieczny, założyciel pracowni KWK Promes. W ramach cyklu "Otwarte pracownie" do swoich biur zaproszą NMS architekci oraz Mili Młodzi Ludzie.
Targi Mondial du Bâtiment w Paryżu Od 2 do 6 listopada 2015 w Centrum Wystawowym Paris Nord Villepinte odbędą się międzynarodowe targi Mondial du Bâtiment 2015, skierowane do profesjonalistów z sektora budownictwa i architektury. Organizatorzy zapewniają wejściówki dla czytelników "Architektury-murator" (obowiązuje rejestracja).
Targi IFA 2015 w Berlinie W dniach 4-9 września w Berlinie odbędzie się 55 edycja największych na świecie targów elektroniki użytkowej i sprzętu AGD - IFA 2015